Jak wyglądać stylowo – poradnik dla mężczyzn

Wybór niedrogich i stylowych ubrań może stanowić prawdziwe wyzwanie dla większości mężczyzn. Jeżeli zastosujemy się do kilku praktycznych porad, będziemy wiedzieć w jaki sposób wybierać ubrania by nie wyglądać śmiesznie ani niemodnie. W dzisiejszych czasach każdy może kupić wysokiej jakości odzież w korzystnej cenie.

Przede wszystkim zadbajmy o długość rękawów naszej garderoby. Wymaga to trochę wysiłku, ale upewnienie się, że rękawy koszuli i marynarki pasują do siebie to pierwszy krok, aby wyglądać schludnie. Typowy rękaw powinien kończyć się na linii nadgarstka. Kurtki powinny być około półtora centymetra dłuższe. Jeśli opanujemy umiejętność dobierania rękawów, od razu będziemy wyglądać lepiej od większości mężczyzn w biurze czy na weselu. Następnie zwróćmy uwagę na spodnie. Powinny przylegać ściśle, ale swobodnie, do talii i kończyć się tuż nad lub nieco poniżej linii buta. Jeśli są za długie, sprawiają wyjątkowo niechlujne wrażenie. Do swobodniejszych okazji można zaryzykować. Każdy mężczyzna wygląda dobrze w spodniach z małą przerwą, która eksponuje eleganckie skarpetki i modne buty. Pamiętajmy, by skarpetki koniecznie były długie, mniej więcej do połowy łydki.

Co do butów, wypróbujmy nie tylko typowe męskie półbuty, ale i mokasyny. Trampki i obuwie sportowe nadają się tylko na niektóre okazje, zaś mokasyny są praktycznie uniwersalne. Nie kosztują one dużo, a sprawiają wrażenie, że ich właściciel naprawdę zna się na modzie męskiej. Po zastosowaniu tych kilku trików, które nie kosztują wiele, każdy mężczyzna zyska klasy i obycia nawet w niecodziennych sytuacjach.

5 komentarzy

  1. Ja uważam, że nie ma jednego stylu odpowiedniego dla każdego. Każdy powinien się ubierać tak jak mu wygodnie i jak swobodnie się czuje. W ten sposób na pewno każdy będzie zadowolony.

  2. Żeby wyglądać stylowo wcale nie trzeba mieć dobrego gustu, a jedynie kogoś kto będzie służył radą. I to kogoś kto się oczywiscie zna na modzie męskiej. Nie potrzeba do tego stylistów. Wystarczy też przejrzeć parę magazynów o modzie i wszystko bedzie wiadomo.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *