Rozwód ślubu

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
biznesowa
Posty: 84
Rejestracja: 30 gru 2019, 23:21

Rozwód ślubu

Post autor: biznesowa »

Szukam osób które przechodziły przez rozwód kościelny, czy jest tak cięzko go uzyskać jak się słyszy? niedawno czytałam że http://adwokatkoscielny.pl ten adwokat może ułatwić nam zadanie, czy dalej musze mieć bardzo mocny powód?
Grębjan

Re: Rozwód ślubu

Post autor: Grębjan »

Strasznie przykre są takie rozwody. Myślę, że to wielki dramat, że trzeba korzystać z usług prawników w tej kwestii. Wielka miłość, ślub prawosławny, lata w małżeństwie, na dobre i na złe, a później kryzys i rozwód. Nie zazdroszczę. Nie wiem, czy jest to odpowiednie miejsce, żeby się radzić o adwokata
Bożena

Re: Rozwód ślubu

Post autor: Bożena »

Niestety takie sytuacje budzą wielkie emocje. Często na sali sądowej robi się wręcz kłótnia, dlatego Wrocław adwokat, moim zdaniem jest niezbędny. Dzięki temu sprawa będzie prowadzona spokojnie i bez przepychanek, a to niezwykle ważne. Jeżeli macie dzieci, adwokat pomoże wam też rozwiązać sprawy alimentów i opieki nad dzieckiem.
ODPOWIEDZ