Prawnik od spadku Trójmiasto

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Smile93

Prawnik od spadku Trójmiasto

Post autor: Smile93 »

Od kilku miesięcy walczę o zachowek od spadku od brata. Powoli tracę już siły, dlatego zamierzam sięgnąć po mocniejsze środki - pomoc prawnika. Polećcie takiego, który zajmuje się takimi sprawami i ma w tym duże doświadczenie. zależy mi na jak najszybszym zakończeniu sprawy.
Natan74

Re: Prawnik od spadku Trójmiasto

Post autor: Natan74 »

Wiadomo, że w takim wypadku zależy Ci na szybkim zakończeniu sprawy. Akurat znam mecenasa, który jest w stanie to zrobić. Chodzi o Pana Michała Mindykowskiego. Jego kancelaria znajduje się w Gdańsku, ale swoje usługi świadczy na terenie Trójmiasta.
Zora94

Re: Prawnik od spadku Trójmiasto

Post autor: Zora94 »

Spadki są o tyle skomplikowaną sprawą, że często dotyczą osób objętych żałobą. Dlatego taką sprawą powinien zajmować się prawnik taktowny i empatyczny. Do takich należy wspomniany Mecenas Michał Mindykowski. Szczerze go polecam.
Tobi357

Re: Prawnik od spadku Trójmiasto

Post autor: Tobi357 »

Mając u swojego boku Pana Michała Mindykowskiego można mieć pewność, że sprawa będzie udana. Działa on na terenie Trójmiasta i tutaj cieszy się naprawdę dobrą sławą, więc i ja Ci go polecam.
smile93

Re: Prawnik od spadku Trójmiasto

Post autor: smile93 »

Jesteście fenomenalni. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Teraz już wiem z kim się skontaktować. Oczywiście wybór padnie na Pana Mindykowskiego. Skoro tyle osób go poleca, musi być dobry.
ODPOWIEDZ