pomoc psychologa Warszawa

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Paweł03

pomoc psychologa Warszawa

Post autor: Paweł03 »

Co prawda do końca nie wiem czy bardziej powinienem zgłosić się do psychologa czy psychiatry, ale od czegoś trzeba zacząć. Mam problem z pracoholizmem, doszło to już do mnie. Długo wypierałem to z głowy, ale teraz wiem że sam sobie nie poradzę. Możecie dobrego specjalistę polecić?
łuki1

Re: pomoc psychologa Warszawa

Post autor: łuki1 »

Chciałbym pomóc, ale nie znam nikogo takiego. Jakoś nie miałem powodu, żeby korzystać z pomocy specjalisty. Ale i tak, że szukasz pomocy to już dużo moim zdaniem. Dużo osób to raczej próbuje ukrywać problemy. Z pewnością ktoś będzie mógł ci kogoś polecić. Życzę powodzenia,
Awatar użytkownika
endi
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:18

Re: pomoc psychologa Warszawa

Post autor: endi »

Jak szukasz pomocy to zgłoś się do poradni https://psychomedic.pl/ . W kilku miastach mają swoje poradnie, w tym i w Warszawie. Pełna dyskrecja, na wizytę umawiasz się telefonicznie lub online. Możesz też skorzystać z wideokonsultacji lub konsultacji telefonicznej. Z pewnością ci pomogą i odpowiednio pokierują, uderzaj śmiało.
miśka

Re: pomoc psychologa Warszawa

Post autor: miśka »

Paweł03 pisze: ↑10 wrz 2021, 22:07 Co prawda do końca nie wiem czy bardziej powinienem zgłosić się do psychologa czy psychiatry, ale od czegoś trzeba zacząć. Mam problem z pracoholizmem, doszło to już do mnie. Długo wypierałem to z głowy, ale teraz wiem że sam sobie nie poradzę. Możecie dobrego specjalistę polecić?
Najwazniejsze, ze widzisz problem i chcesz sobie pomoc. Bardzo dobrych specjalistów maja w Centrum Medycznym Damiana. Ja tam chodzilam do psychologa i bardzo sobie chwale
daża1

Re: pomoc psychologa Warszawa

Post autor: daża1 »

endi pisze: ↑16 wrz 2021, 22:24 Jak szukasz pomocy to zgłoś się do poradni https://psychomedic.pl/ . W kilku miastach mają swoje poradnie, w tym i w Warszawie. Pełna dyskrecja, na wizytę umawiasz się telefonicznie lub online. Możesz też skorzystać z wideokonsultacji lub konsultacji telefonicznej. Z pewnością ci pomogą i odpowiednio pokierują, uderzaj śmiało.
To, że można skorzystać z porady bez wychodzenia z domu to akurat dobrze. Sama planuję się tam zgłosić. Z tego co zerknęłam to bardzo dużo tam różnych specjalistów, to dobrze.
Paweł03

Re: pomoc psychologa Warszawa

Post autor: Paweł03 »

daża1 pisze: ↑21 wrz 2021, 21:42
endi pisze: ↑16 wrz 2021, 22:24 Jak szukasz pomocy to zgłoś się do poradni https://psychomedic.pl/ . W kilku miastach mają swoje poradnie, w tym i w Warszawie. Pełna dyskrecja, na wizytę umawiasz się telefonicznie lub online. Możesz też skorzystać z wideokonsultacji lub konsultacji telefonicznej. Z pewnością ci pomogą i odpowiednio pokierują, uderzaj śmiało.
To, że można skorzystać z porady bez wychodzenia z domu to akurat dobrze. Sama planuję się tam zgłosić. Z tego co zerknęłam to bardzo dużo tam różnych specjalistów, to dobrze.
Szczerze, to mi też ta forma jak najbardziej odpowiada, w domu będę czuł się bardziej komfortowo. Dzięki wielkie za namiar.
ODPOWIEDZ