nowoczesne systemy w firmach

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
AsiaByk
Posty: 37
Rejestracja: 28 sie 2019, 22:28

nowoczesne systemy w firmach

Post autor: AsiaByk »

Czesc,

jakie systemy ostatnio u siebie wdrazaliscie? mozecie mi cos polecic?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 42
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:49

Re: nowoczesne systemy w firmach

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,
ja moge Ci polecic firme www.sente.pl i ich system CRM.
Oprocz tego maja jeszcze wiele innych systemow u siebie.
Polecam sprawdzic ich strone internetowa, maja tam wszystko bardzo dokladnie opisane :D
Awatar użytkownika
wadek
Posty: 112
Rejestracja: 14 cze 2019, 20:58

Re: nowoczesne systemy w firmach

Post autor: wadek »

Zależy, co potrzebujesz, bo tak ciężko coś polecić. Są mniejsze aplikacje, jak i kombajny ERP. Jeśli chodzi o CRM, to jest np. polski crm https://bs4.pl/
banić

Re: nowoczesne systemy w firmach

Post autor: banić »

Na Berberis wszystko działa w najlepszym porządku, znam ten temat od środka i wiem, co tutaj ma znaczenie. Jeśli tylko tak podejdziecie do tej kwestii, to wszystko powinno być w najlepszym porządku. Kwestia rozsądnego dopasowania wszystkich elementów, a później wszystko powinno być coraz lepiej. Solidny system jest w stanie dać diametralną różnicę.
Beńko

Re: nowoczesne systemy w firmach

Post autor: Beńko »

Moja firma wprowadziła system odbioru zamówień Dasoft i nieźle to działa. Można się pokusić o takie rozwiązanie, zwłaszcza że pandemia jeszcze nie odpuściła i nie wiadomo, ile to potrwa. Poza tym klienci mogą się przyzwyczaić i takie systemy mogą się okazać długofalowym działaniem.
Gdyśka

Re: nowoczesne systemy w firmach

Post autor: Gdyśka »

Faktycznie tego typu rozwiązania są dość istotne i ja również jestem zdania, że warto jest inwestować w nowoczesne systemy w firmie. U mnie od pewnego czasu znajduje się system CRM https://www.connecto.pl/system-crm/ i jestem zdania, ze jest to wygodne narzędzie które pozwala mi zarządzać relacjami z klientami.
petros

Re: nowoczesne systemy w firmach

Post autor: petros »

Działajcie na Berberis. Dużo poprawicie, zoptymalizujecie, ulepszycie wyniki. Nie osiągniecie tego od razu, ale stopniowo będzie tylko coraz lepiej. Wszystko wymaga czasu, lecz docelowo swoje zrobicie.
ODPOWIEDZ