Konstrukcja dachu

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Konstrukcja dachu

Post autor: snakee »

Zależy co trzeba zrobić. Ja musiałem wymieniac konstrukcję dachu więc tylko współpraca z firmą wchodziła w grę. Zdecydowałem się na wymianę starej więżby na nową więc takie prace tylko firma mogła wykonać. Wiązary wraz z montażem zamówiłem od WPW Invest http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane . To firma produkująca wiązary w technologii płytek kolczastych. Tego typu konstrukcja jest solidna i trwała na lata.
Awatar użytkownika
Placek
Posty: 123
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:05

Re: Konstrukcja dachu

Post autor: Placek »

U mnie też szykuje się remont dachu i juz mam stres jak sobie pomyśle ile to roboty. W ogóle zmieniamy całą konstrukcję więc dach trzeba rozebrać do zera. Mammy już zamówioną firmę WPW Invest http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/w ... olczastych , która ma wykonać konstrukcje dachu. Teraz jeszcze pozostaje wybór pokrycia dachowego... Tyle tego jest, że ciężko coś wybra
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Re: Konstrukcja dachu

Post autor: Husi »

Natomiast jeżeli planujecie zabrać się za dach, to warto postawić na sprawdzone pokrycie dachowe, akcesoria oraz dekarzy. Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci propozycje od Braas, dzięki czemu możesz również dodatkowo uzyskać 15 letnią gwarancję systemową obejmującą cały dach :)
Awatar użytkownika
Uddiz
Posty: 18
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:05

Re: Konstrukcja dachu

Post autor: Uddiz »

Ja natomiast polecam sprawdzić propozycje z oferty producenta Braas, ponieważ będziecie mogli znaleźć u nich naprawdę wyjątkowe modele ceramiczne i cementowe czyli Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V. Jak dla mnie ścisła czołówka która naprawdę pozytywnie zaskakuje jakością i nowoczesnym nietuzinkowym wykonaniem.
Awatar użytkownika
tatiana1964
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2021, 23:39

Re: Konstrukcja dachu

Post autor: tatiana1964 »

Ja stosuję od jakiegoś czasu synbiotyk Multilac w kapsułkach. Wygodna forma, raz dziennie łykam i nie muszę przechowywać kapsułek w lodówce. Dla mnie to duże ułatwienie.
ODPOWIEDZ