dobra kancelaria prawna Gdańsk

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Ryś

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Ryś »

Hej.

Mam do was ogromną prośbę, mianowicie, możecie mi polecić jakąś sprawdzoną kancelarię prawną na ternie Trójmiasta, która specjalizuje się m.in. w sprawach rozwodowych? Pilnie potrzebuje się skontaktować z mecenasem, ponieważ okazało się, że mój mąż postanowił się ze mną rozstać i domaga się większości naszych wspólnych rzeczy. Poratujcie jakimś sprawdzonym kontaktem.
wisła

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: wisła »

Jeżeli chodzi o sprawę rozwodową, to przygotuj się na to, że może ona się przeciągać nawet kilka lat. Dlatego warto "zainwestować" w profesjonalistę, który zna się na rzeczy. Jeśli szukasz dobrej kancelarii, zwróć uwagę, czy przeprowadzili ludzi przez wiele tego typu spraw. Jeśli mają doświadczenie, to warto im zaufać. Jeśli nie, szukaj dalej.
mikołajka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: mikołajka »

Wiecie co, sama niedawno przechodziłam przez rozwód i nikomu tego nie polecam. Mimo wszystko, teraz czuję się już bardzo dobrze, a wszystko jest niemiłym wspomnieniem. Niesamowicie mnie to umocniło i teraz czuję, że mogę przenosić góry. Myślę, że z tobą będzie tak samo.
Włodzia

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Włodzia »

Powiem wam, że sama niedawno przechodziłam przez swój rozwód i nie ukrywam, że sporo nerwów mnie to kosztowało. Na szczęście miałam przy sobie mecenasa Mindykowskiego http://www.mindykowski.pl/ , który niesamowicie pomógł mi przejść przez to całe piekło. Polecam wam się do nich zgłosić.
ODPOWIEDZ