Język angielski

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 350
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Język angielski

Post autor: giny6 »

Przyszłość, w dużej mierze, zależy od rozwijanych umiejętności. To ważne aby móc osiągnąć zadowalające nas wyniki i stawiać na najlepsze i najbardziej efektowne rozwiązania. Zadbaj zatem o to i wybierz rozwijanie swoich umiejętności językowych. Postaw na https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie znajdziesz naukę na najwyższym poziomie, zaangażowanie, a przede wszystkim świetne podejście do uczniów, które mobilizuje ich do rozwijania umiejętności naukowych.

Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Język angielski

Post autor: Iwona »

Moim zdaniem oprócz angielskiego warto się również uczyć innych języków. Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... zki/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje kurs języka szwedzkiego on-line. Jeśli więc kiedykolwiek myśleliście o nauce takiego języka, to polecam ;)

magduś244

Re: Język angielski

Post autor: magduś244 »

Za to ja postawiłabym na Te Vizję, ponieważ wiem, że mają tutaj odpowiedni poziom. Dziecko już w przedszkolu uczy się języka angielskiego, co jest dla niego bardzo sporym ułatwieniem w dalszej edukacji. Poza tym świetna jest kreatywność wszystkich nauczycieli i fajnie przygotowane zajęcia.

opatrunek hydrokoloidowy cena

Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Język angielski

Post autor: Tymon »

Uczyć można się na różne sposoby. Ja póki co zaczynam od takich prostych rzeczy, ale bardzo przydatnych. Zwłaszcza jak za granicę się wybiorę. To jest moja motywacja do nauki języka. Polecam lekcję na https://youtu.be/WmpfyRVFtuE jeśli chodzi o zwroty, które przydadzą się w restauracji. Przekonacie się, że ta wiedza sama wchodzi do głowy dzięki tak prowadzonej lekcji.

Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 136
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: Język angielski

Post autor: Tapiekna »

W dobrych szkołach podstawowych jest dużo angielskiego i pracują świetni nauczyciele od nauki języków obcych. Wiadomo, że te są bardzo ważne jeżeli chodzi o edukacje dzieci. Ja jestem tak zadowolona z mojego wyboru, wyboru szkoły Te Vizja. Ta podstawówka nawet podczas koronawirusa świetnie zadbała o każde dziecko.

piotruś89

Re: Język angielski

Post autor: piotruś89 »

Język angielski jest przydatnym językiem dlatego też tak dużo osób zamierza się go nauczyć. Np. na stronie http://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową, która oferuje naukę języka hiszpańskiego i angielskiego. Szkoła jest doświadczona i nauczy praktycznie każdego.

Awatar użytkownika
Ronnie
Posty: 44
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:06

Re: Język angielski

Post autor: Ronnie »

Dla dzieci - bardzo ważny, więc zadbajcie o to aby wasze dzieci uczyły się angielskiego już od najmłodszych lat. Można już zapisać dzieci do przedszkola z językiem angielskim, myśleliście o tym? Ja zastanawiam się tak nad Te VIzją Morena z Gdańska. Oferta przedszkola, a także ich szkoły wygląda świetnie.

l-karnityna naturell opinie

grzegorż

Re: Język angielski

Post autor: grzegorż »

Nauka języków to zdecydowanie bardzo dobry wybór - świetnie stymulują mózg, w dodatku bardzo przydają się w procesie szukania pracy. Sam mówię biegle po angielsku, a obecnie biorę kurs hiszpańskiego w szkole językowej Language Pro-Expert w Czechowicach-Dziedzicach: http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/oferta żeby móc dopisać sobie tę umiejętność w CV. Rozwijanie się to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego warto poszerzać swoje horyzonty na różnych obszarach. Nigdy nie byłem orłem w nauce, a wystarczyło po prostu znaleźć dobrych nauczycieli i okazało się, że naprawdę lubię się uczyć nowych języków. :)

projektor laserowy

WitekŁ

Re: Język angielski

Post autor: WitekŁ »

Angielski to teraz podstawa. Ja postanowiłem się z niego podszkolić i wybrałem sobie taki kurs online - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Przekonało mnie to, że odbywa się on poprzez rozmowę, więc uczymy się w praktyce używać języka, co jest bardzo przydatne, wiadomo :)

Domagała

Re: Język angielski

Post autor: Domagała »

Myślałeś o tym aby udzielać korepetycji lub uczyć w szkole językowej, a być może otworzyć własną szkółkę? Sprawdź, jakie cechy mogą Ci pomóc w pracy lektora https://szukampracy.pl/blog/jak-skutecz ... ielskiego/. Rozwijaj swoje umiejętności językowe i rozpocznij pełną przygód pracę jako lektor języka angielskiego!

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 565
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Język angielski

Post autor: mczay »

Ja szukam szkoły językowej gdzie szybko nauczę się języka, macie jakieś propozycje? Tutaj https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ widziałem ofertę na kursy i mają ceny konkurencyjne. Czytałem też dobre opinie od innych klientów na temat tej szkoły. Znacie ją? Ktoś z was tam kurs robił?

chomiś

Re: Język angielski

Post autor: chomiś »

Nauka języka obcego jest priorytetem do rozwoju. Na pewno angielski dla początkujących jest świetnym pomysłem dla wszystkich, którzy nie mieli styczności z tym językiem. Jeśli zależy wam na małych grupach i indywidualnym podejściu to w Ling Team dostaniesz wszystko czego oczekujesz. Jeśli wolałbyś zajęcia prowadzone online, również istnieje taka możliwość. Placówka zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, z którą osiągniesz sukces.

madzik956

Re: Język angielski

Post autor: madzik956 »

Ja postanowiłam w końcu nauczyć się angielskiego. Moje wątpliwości rozwiał ten artykuł https://spottedlublin.pl/5-powodow-dla- ... noproblem/ Cieszę się, ze się zdecydowałam, bo nauka idzie mi dużo lepiej niż sądziłam i moze do wakacji będę już bardzo dobrze mówić po angielsku.

joliś0404

Re: Język angielski

Post autor: joliś0404 »

Potrzebujecie pomocy w nauce języka angielskiego? Chcesz, aby Twoje dziecko zaczęło uczyć się w jakiejś szkole? Myślę, że to dobry pomysł i śmiało możesz zapisać swoje dziecko, jeśli tylko masz możliwość! Na stronie https://www.wrocek.pl/dziecko-a-kurs-je ... ielskiego/ znajdziesz wiele informacji w tym temacie.

Danutka929

Re: Język angielski

Post autor: Danutka929 »

Z czystym sumieniem mogę polecić wrocławską szkołę https://youenglish.school/ - opanowałem tam angielski w kilka miesięcy. Super miejsce do nauki, lektorzy z najwyższej półki. Zajęcia wciągające, czas leci szybciutko. Do tego mnóstwo aktywizujących ćwiczeń. Lepiej trafić nie mogłam ;)

Krzyś

Re: Język angielski

Post autor: Krzyś »

Język angielski wżyciu na pewno się przyda. Nie wiadomo co ciebie czeka czy wyjedziesz zagranicę pracować czy będziesz pracować w korporacji anglojęzycznej. Dlatego polecam zapisać się na kurs języka angielskiego online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Tutaj nauczysz się płynnie mówić w tym języku obcym.

ODPOWIEDZ