JAH LOVE TATTOO - opinie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
fifika
Posty: 52
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:02

JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: fifika »

Witajcie :) Czy są tu osoby z Warszawy, które robiły sobie tatuaż w studiu JAH LOVE TATTOO ? Szukam opinii :)
Awatar użytkownika
bobi
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2019, 16:29

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: bobi »

ja robię u nich dziary już od jakiegoś czasu. Fajne, klimatyczne miejsce z zespołem mega utalentowanych ludzi. Każdy z nich specjalizuje się w czymś innym, zerknij sobie na ich stronkę.
Awatar użytkownika
fifika
Posty: 52
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:02

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: fifika »

stronę znam już chyba na pamięć hehe. a Ty bobi do kogo chodzisz? ja domyślałam się, ze każdy z nich pracuje inaczej ale jak mogę mieć info z pierwszej ręki to czemu nie skorzystać :)
Awatar użytkownika
bobi
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2019, 16:29

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: bobi »

ja akurat chodzę najczęściej do Michała. Mój mistrz jeśli chodzi o realizm, portrety w jego wykonaniu to prawdziwy majstersztyk. Dbałość o każdy detal, precyzja i kreatywność.
Awatar użytkownika
fifika
Posty: 52
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:02

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: fifika »

no ja własnie waham się między Michałem a Kingą bo po głowie chodzi mi też bardziej skomplikowana i kolorowa dziarka. Dzięki jeszcze raz za info, na pewno niebawem się do kogoś zapisze :)
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: RafaelH »

ja akurat tutaj nie robiłem tatuażu, ale jak wszyscy chwalą tzn ze musi byc okay ;) Nie zapomnij też o odpowiedniej pielęgnacji naturalnymi kosmetykami najlepiej jak Tattoo Butter Loveink https://loveink.pl
Awatar użytkownika
taper
Posty: 262
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: taper »

Dobre miejsce, śmiało możesz robić. A jak będziesz mieć świeżą ranę to pamiętaj że ona się musi zagoić zanim będzie widać efekt końcowy. Do pielęgnacji sprawdza się bardzo dobrze Octenicare . W aptece można kupić, krem, maść z panthenolem. Łagodzi i zabezpiecza. Szybko się wchłania. Bez zapachu.
pchełkaa

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: pchełkaa »

Dobrze byłoby wiedzieć również co oznaczają poszczególne tatuaże? Bo jak się okazuje, to niektóre z nich mają swoją symbolikę, warto się z nią zapoznać... A tak się składa, że tutaj https://www.skytattoo.net/symbolika-taj ... znaczenie/ znalazłam na ten temat sporo wiadomości.
ODPOWIEDZ