dekorcje

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
helkama
Posty: 122
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:08

dekorcje

Post autor: helkama »

Macie może jakiś sklep online z fajnymi rzeczami do akwarium? Bo u nas w zoologicznym totalna lipa.
Awatar użytkownika
jank
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:52

Re: dekorcje

Post autor: jank »

westig ale drogi, moze jakies pepco albo hm home?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: dekorcje

Post autor: Iwona »

A gdzie zaopatrujecie się w dekoracje na boże narodzenie? Macie jakieś swoje sprawdzone sklepy? Ja za swojej strony mogę Wam polecić sklep internetowy happenings.pl, w którym zawsze udaje mi się kupić jakieś oryginalne i nietuzinkowe ozdoby :)
Awatar użytkownika
smarta
Posty: 84
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:54

Re: dekorcje

Post autor: smarta »

Ja to teraz w zasadzie tylko zamawiam rzeczy w internecie, szkoda czasu chodzić po sklepach i jeszcze stać w kolejkach. Nawet właśnie takie dekoracje na różne okoliczności i wydarzenia to ja bym nie wiedziała gdzie to wszystko dostać, a tak to na https://godanparty.pl mam i balony i jakieś inne gadżety
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: dekorcje

Post autor: kendi »

Też się zastanawiałem gdzie najlepiej zaopatrywać się w dekoracje do domu ostatnio gdzieś przeglądałem świeczniki tylko było ich tyle, że jak zwykle nie wiedziałem na który konkretnie się zdecydować. W dzisiejszych czasach wybór jest taki, że ciężko jest wybrać od razu. Jakie świeczniki wy macie u siebie w domu? ;)
Ostatnio zmieniony 02 lut 2020, 9:33 przez kendi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
OliV
Posty: 65
Rejestracja: 23 mar 2019, 23:43

Re: dekorcje

Post autor: OliV »

Oj niestety w kwestii produktów do akwarium nie doradzę, choć tak naprawdę nie powinny się one znaleźć w akwarium. Jeżeli natomiast chodzi o dodatki do domu czy ogrodu, fajną ofertę tego rodzaju produktów posiada Iluve. Znajdziemy tam żarówki do girland ogrodowych , klasyczne lampy, girlandy i wiele innych produktów oświetleniowych w bardzo fajnych cenach:).
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: dekorcje

Post autor: mczay »

Na stronie: https://www.plantica.pl/akwarystyka-slo ... akwariowe/ jest duży wybór niedrogich roślin akwariowych. Jeśli tego typu dekoracje też Ciebie interesują, to polecam. Sam z przyjemnością zamówiłbym tutaj coś do swojego akwarium, ale jeszcze go nie mam.
ODPOWIEDZ