Rozwód kościelny?

Wszystko o rodzinie i związkach, problemach i radościach. Zapraszamy do dyskusji, dzielenia się doświadczeniem :-)
Awatar użytkownika
Metody_90
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2019, 8:16

Rozwód kościelny?

Post autor: Metody_90 »

Witam. Czy ktoś z was starał się o unieważnienie małżeństwa? Jak to wygląda? Czy po rozstrzygnięciu procesu będę mógł ponownie wziąć ślub kościelny?
Awatar użytkownika
Marin87
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2020, 12:14

Re: Rozwód kościelny?

Post autor: Marin87 »

Unieważnienie małżeństwa jest jednoznaczne z tym, jak gdyby nie było ono w ogóle zawarte, a Ty jesteś w dalszym ciągu stanu wolnego. Możesz potem wziąć kolejny ślub kościelny. Jeśli miałbyś jeszcze jakie pytania lub wątpliwości, to polecam zajrzeć na https://www.adwokatkoscielny.pl/.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Rozwód kościelny?

Post autor: Maks78 »

Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny. Jest ewentualnie stwierdzenie nieważności małżeństwa, jeśli zaistniały takie powody.
Awatar użytkownika
igaiga
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2020, 11:55

Re: Rozwód kościelny?

Post autor: igaiga »

Dokładnie.

p.s. znacie jakieś tanie busy do Anglii?
uluś

Re: Rozwód kościelny?

Post autor: uluś »

Z pewnością nie jest łatwo taki rozwód dostać, do tego też chyba koszty są spore.
Awatar użytkownika
endi
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:18

Re: Rozwód kościelny?

Post autor: endi »

To prawda, ja nawet nie próbowałem. Po prostu zgłosiłem się do kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Sam to jednak nie chciałem się z tym wszystkim zmierzać. Adwokat Łukasz Węgłowski zajął się wszystkim od początku do końca, bardzo profesjonalnie. Już wcześniej słyszałem, że to świetny adwokat.
ODPOWIEDZ