Usługi Remontowo-Budowlane KRIS

Zapoznaj się z firmami polecanymi przez forumowiczów. Poleć firmę, z produktów i usług której jesteś zadowolony.
Budzisław

Usługi Remontowo-Budowlane KRIS

Post autor: Budzisław »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w firmie Usługi Remontowo-Budowlane KRIS? Macie jakieś doswiadczenia?
emmanuel

Re: Usługi Remontowo-Budowlane KRIS

Post autor: emmanuel »

Jak Wam się wydaje, czy powłoki hydroizolacyjne są trudne do otrzymania? Sama mocno się nad tym waham, dlatego każda wskazówka będzie mile widziana. Naprawdę chcę, żeby w moim domu wyglądało to jak trzeba.
wezousta

Re: Usługi Remontowo-Budowlane KRIS

Post autor: wezousta »

sao20A spotkaliście się ogólnie z takim produktem jak lakierobejca brązowa ? Do czego ją zastosowaliście? Ja naprawdę w tym aspekcie jestem ciemna masa, mówiąc wprost. Mam ją, dostałam i chcę wykorzystać, szkoda, żeby się ogólnie jakoś po prostu niszczyła. Co wy na to? Jakie macie wskazówki?
julciaa

Re: Usługi Remontowo-Budowlane KRIS

Post autor: julciaa »

Sama jestem w szoku, jak można tak naprawdę nie przygotować się do budowy, a jednak mój szwagier nie myśli przyszłościowo i to mnie martwi. Mój ulubiony projekt (https://www.mgprojekt.com.pl/wszystkie- ... arterowa-2) jest wlaśnie w odpowiedniej promocji -20% i chętnie z niego skorzystam. I tnę już koszty. ZOBACZĘ TU Biuro Architektoniczne MG Projekt Adres: 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected] JAK TO DOKŁADNIE WYGLĄDA.
sarachatman

Re: Usługi Remontowo-Budowlane KRIS

Post autor: sarachatman »

W swoim przekonaniu wiem, że naprawdę wiele można w domu zrobić, jeśli się tego chce. Dlatego ja sprawdzam teraz podłogi drewniane jakie wybrać , bo bez tego nic nie da się. Podłogi, to jak wiadomo, podstawa podstawy. Na pewno się ze mną zgodzicie i z tym.
mruczkowa

Re: Usługi Remontowo-Budowlane KRIS

Post autor: mruczkowa »

Zamawialiście kiedyś podłogi z żywicy poliuretanowej ? Sama nie wiem, czy dobrze się na tym znam, ale jeśli nie, to ja się chętnie dowiem. Bo to będzie dla mnie wskazówką, by się na spokojnie w tym rozeznać. No i ciekawi mnie, jak wy to widzicie.
Walerijj

Re: Usługi Remontowo-Budowlane KRIS

Post autor: Walerijj »

Ja mogę polecić ze swojej strony wynajem sprzętu gdy ekipa nie dysponuje wszystkim lub robisz samodzielne prace remontowe. Korzystałem kilkukrotnie tutaj https://www.bm-rent.pl/wypozyczalnia-sp ... dowlanego/ i byłem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ