Opinie o Inventory Solutions Polska Sp. z o.o.

Zapoznaj się z firmami polecanymi przez forumowiczów. Poleć firmę, z produktów i usług której jesteś zadowolony.
Kornel

Opinie o Inventory Solutions Polska Sp. z o.o.

Post autor: Kornel »

Witam, mam pytanie, czy ktoś pracował w Inventory Solutions Polska Sp. z o.o. ? Jakie są wasze opinie?
Niezadowolona

Re: Opinie o Inventory Solutions Polska Sp. z o.o.

Post autor: Niezadowolona »

Stanowczo odradzam, zwłaszcza kobietom. Pani kierownik Dominika w Gdańsku ma się za nieomylne bóstwo. Wyjątkowo chamskie odżywki od niej czy od jej koordynatorów są na porządku dziennych. W dodatku nie radzę broń boże dostać okresu na inwentaryzacji z tą panią. Nie pozwoliła mi wyjść do domu mimo bardzo złego samopoczucia. Rozmawiała ze mną jakby lepiej wiedziała jak się czuję i chciała po prostu iść do domu. Szczytem wszystkiego było zakazanie mi pójścia do plecaka po podpaskę. Miałam chodzić po pracownikach sklepu i prosić, żeby oni dali mi potrzebne artykuły higieniczne. Tylko kobieta potrafi zgotować drugiej kobiecie takie piekło. Po napisaniu skargi do firmy we wrześniu do tej pory nie dostałam odpowiedzi. Odradzam wszystkim, a zwłaszcza kobietom. Te parę złotych nie jest tego wartę. :oops:
ODPOWIEDZ