Kosztorys naprawy pojazdu

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Augustyn1991
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 13:33

Kosztorys naprawy pojazdu

Post autor: Augustyn1991 »

Witam serdecznie. Słyszałem, że wiele towarzystw ubezpieczeniowych zaniża kosztorysy naprawy pojazdów. Spotkaliście się kiedyś z czymś podobnym? Jak tego uniknąć?
Awatar użytkownika
seweryn1993
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 11:24

Re: Kosztorys naprawy pojazdu

Post autor: seweryn1993 »

Ja w takich sytuacjach stawiam na profesjonalnych rzeczoznawców, na przykład rzeczoznawcaonline.pl. Tamtejsi eksperci wykonają w krótkim terminie prawidłową wycenę szkód, dzięki czemu naprawa auta będzie możliwa. Polecam serdecznie.
lłkm

Re: Kosztorys naprawy pojazdu

Post autor: lłkm »

My po kosztorys zgłosiliśmy się do eksperta w tym zakresie. Taki kosztorys naprawy naszego samochodu sporządził nam pan Robert Adamczyk z firmy EXPERTO https://www.experto-robertadamczyk.pl/uslugi z Zabrza. Szczerze mogę go wam polecić, to osoba z doświadczeniem, zna się na swojej pracy, jest bardzo precyzyjny. Polecam go serdecznie, uważam, że lepiej nie mogliśmy trafić, spisał sie doskonale.
ODPOWIEDZ