części - świece zapłonowe

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Arkadiusz_77
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2022, 23:43

części - świece zapłonowe

Post autor: Arkadiusz_77 »

Panowie, jaka powinna być waszym zdaniem dobra świeca zapłonowa? Do tej pory nie kupowałem ich samodzielnie, bo łatwiej mi było oddać auto do mechanika i tam mieć wszystko wymienione co potrzebne. Mimo to doszedłem do wniosku, że jak sam kupię części i potem oddam ewentualnie do wymiany, to pewnie nieco zaoszczędzę, mam rację? Koniecznie dajcie znać!
Awatar użytkownika
Patrycjusz_85
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2022, 6:55

Re: części - świece zapłonowe

Post autor: Patrycjusz_85 »

W stu procentach się z Tobą zgadzam i tez tak niedawno zacząłem robić bo w sumie kolega mi polecił. Ja aktualnie kupuję świece denso, bo tak mi też podpowiedział pan z obsługi w sprawdzonym sklepie internetowym. Mnie one pasują, więc na razie pewnie nie będę tego zmieniać. Szukaj na pewno w sklepach online, bo wychodzi znacznie taniej niż stacjonarnie
Dawid

Re: części - świece zapłonowe

Post autor: Dawid »

A do jakiego modelu auta konkretnie potrzebujesz? Interesuje się motoryzacją, ale zwykle takie pytanie kieruje do swojego mechanika z aldy - http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-kalisz/. Co jak co, ale ten człowiek absolutnie zna się na swojej pracy. Z moim autem się nic nie dzieje, psuje się sporadycznie i szczerze? Tak to powinno wszędzie wyglądać.
ODPOWIEDZ