Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Pogadajmy o samochodach i motocyklach. Chcesz coś sprzedać? Napisz o tym. Szukasz części zamiennych? Dowiedz się, w jakiej hurtowni mają korzystne ceny. Masz problem z autem? Poradź się nas. Z pewnością znajdzie się wśród nas niejeden mechanik.
Awatar użytkownika
Adam_Floks
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:23

Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: Adam_Floks »

Cześć! Szukam sprawdzonej firmy, zajmującej się auto-detailingiem aut w Łodzi lub w okolicach. Zależy mi na sprawdzonym salonie kosmetyki, czy moglibyście coś powiedzieć o firmie snblodz.com.pl? Macie jakieś doświadczenia? Opinie? Chciałbym wykonać renowację lakieru i wnętrza samochodu, już raz się sparzyłem, więc wolę dmuchać na zimne :)
Awatar użytkownika
Seba
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:11

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: Seba »

Znam firmę. Sprowadzam auta i oni zawsze je "podkręcają" dla mnie przed sprzedażą. Zatroszczą się o każdy szczegół. Jeśli zależy Ci na tym, aby auto wyglądało doskonale to tylko snblodz.com.pl. Zresztą poczekaj na iine opinie - myślę, że nikt nie wychodzi stamtąd niezadowolony ;)
Awatar użytkownika
ewa412
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:07

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: ewa412 »

Panowie ze snblodz.com.pl potrafią naprawdę wiele zrobić. Moje autko zmieniło się nie do poznania. Nie tylko odzyskało blask, ale nabrało pazura, jakiego w sumie nigdy nie miało. Wszystko z klasą. Zresztą opinie nie kłamią, i jest ich dość sporo.
Awatar użytkownika
vika34
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:55

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: vika34 »

Byłam już w snblodz.com.pl. Będziesz zadowolona, te wszystkie opinie w necie nie wzięły się z powietrza. Tutaj na pewno się nie sparzysz. Po ich zabiegach lakier w mojej cytrynie wygląda jak nowy.
Awatar użytkownika
marta43
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 11:55

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: marta43 »

Panowie ze snblodz.com.pl mają wszystko co potrzeba, żeby odpicować auto wasze lub waszego faceta. Ja obmyśliłam taki plan na urodziny męża, poszukałam opinii w internecie - i bum, niespodzianka :) Cieszył się jak dziecko :)
Awatar użytkownika
erka35
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 12:39

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: erka35 »

W snblod.com.pl z powodzeniem dokonasz planowanych napraw. W swojej ofercie mają znacznie więcej, ale pewnie przekonasz się o tym już na miejscu. Opinie jak widać mają dobrą, możesz śmiało jechać.
Awatar użytkownika
sabina32
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, 7:22

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: sabina32 »

snblodz.com.pl to miejsce, gdzie bez problemu odpicujesz swoje autko. Panowie znają się na rzeczy i nie ma możliwości, żeby coś uszkodzili. Zresztą poczytaj inne opinie, mają praktycznie same pozytywy. Ja polecam.
Awatar użytkownika
jadzia32
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2019, 8:35

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: jadzia32 »

Na pewno nie będziesz zawiedziona. Snblodz.com.pl nie uszkodzą ci lakieru ani nic innego. Znają się na tym co robią i mają opinie świetnych fachowców. Nie zastanawiałabym się.
Awatar użytkownika
joasia23
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 8:27

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: joasia23 »

Na pewno niczego nie uszkodzą. Bywam tam regularnie, bo uwielbiam wygląd auta po ich zabiegach i nigdy nie stało się nic złego. Wręcz przeciwnie. W snblodz.com.pl potrafią zrobić z autem prawdziwe cuda i tak jak inni zadowoleni użytkownicy mam o nich dobrą opinię.
Awatar użytkownika
kasia432
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 7:40

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: kasia432 »

W snblodz.com.pl zajmą się twoim autkiem kompleksowo i profesjonalnie. Na pewno niczego nie uszkodzą, bo zwyczajnie znają się na swojej robocie. Zdecydowanie polecam to miejsce, nie ja jedyna jak widać po innych opiniach.
Awatar użytkownika
janina56
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 9:01

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: janina56 »

Akurat niedawno odświeżałam tapicerkę w snblodz.com.pl. Auto wygląda jak nowe, pachnie jak nowe, zero plam czy zacieków. Bardzo sprawnie i bez niedoróbek. Zdecydowanie polecam, firma ma świetne opinie.
Awatar użytkownika
amciek
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:49

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: amciek »

Mi się wydaje, że poprzez przeglądarkę dużo znajdziesz. Ja zawsze informacji szukam w tym sposobem.
Nocni Łowcy nie żegnają się przed bitwą. Ani nie życzą sobie powodzenia. Trzeba się zachowywać tak, jakby ich powrót był pewny, a nie zależał od szczęścia
Awatar użytkownika
ania43
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 7:27

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: ania43 »

Na pewno będziesz zadowolona z usługi w snblodz.com.pl. To bardzo umiejętnie działający fachowcy ze świetną opinią wśród klientów. Ja zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
ania90
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:16

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: ania90 »

Mąż przygotowywał ostatnio auto w snblodz.com.pl. Musiało być to coś więcej niż dokładne mycie, bo miał wieźć do ślubu dobrego kolegę. Panowie spisali się na medal, a auto wyglądało jakby dopiero opuściło salon. Generalnie firma z dobrą opinią.
Awatar użytkownika
Kamila79
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 20:00

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: Kamila79 »

Chciałam zrobić prezent dla mojego męża i chciałam podrasować jego auto. Szukając opinii w internecie, trafiłam na snblodz.com.pl. Cieszę się, że skorzystałam z ich usług, bo i ja jestem zadowolona, i mój mąż również.
Awatar użytkownika
Maria896
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 19:00

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: Maria896 »

Gdy chciałam lekko podrasować auto, szukałam opinii o firmach, specjalizujących się w tym temacie. Tak trafiłam na snblodz.com.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Mój samochód zachwyca teraz wszystkich znajomych.
Awatar użytkownika
Alicja876
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 19:03

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: Alicja876 »

Jeśli chcesz totalnie odmienić swoje auto, to polecam firmę snblodz.com.pl. Sama chciałam podrasować samochód mojego chłopaka i mam pozytywną opinię na ich temat. Praca wykonana fachowo, widać, że praca to ich pasja.
Awatar użytkownika
Milena111
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 20:35

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: Milena111 »

Chciałam zrobić wyjątkową niespodziankę mojemu chłopakowi z okazji naszej rocznicy. Kolega wpadł na pomysł, żebym "podrasowała" samochód chłopaka, bo o tym marzył. Polecił mi firmę snblodz.pl, bo miał dobrą opinię na ich temat. Mój facet był zszokowany pozytywnym efektem ich pracy.
Awatar użytkownika
Iwona676
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:58

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: Iwona676 »

Uwielbiam motoryzację i kocham swoje auto, więc chciałam z nim zrobić coś niezwykłego. Słyszałam opinię, że firma snblodz.com.pl za niewielkie pieniądze całkowicie odmieni mój samochód, więc powierzyłam im mój skarb. Teraz mogę tylko żałować, że tak późno zdecydowałam się na to, efekt jest powalający.
Awatar użytkownika
mariolka55
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:13

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: mariolka55 »

Zgadzam się z pochlebnymi opiniami na temat snblodz.com.pl. Chciałam nadać mojemu samochodowi pazura i nieco je odmienić. Panowie z snblodz.com.pl wykonali niesamowitą robotę.
Awatar użytkownika
karina801
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 19:39

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: karina801 »

Mój brat korzystał z usług snblodz.com.pl i miał dobrą opinię na ich temat. Pozytywnie wspomina współpracę z nimi, bo są to znawcy motoryzacji i wiedzą, co jest teraz modne. Mój brat podrasował swój samochód i od tamtej pory cieszy się większym powodzeniem u dziewczyn.
Awatar użytkownika
irka670
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:54

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: irka670 »

Fachowcy z snblodz.com.pl świetnie zmienili auto mojego taty. Był to nasz prezent urodzinowy, dlatego ważne były opinie. Znajomy mechanik polecił mi właśnie tę firmę. I wszyscy są zadowoleni, łącznie z tatą.
Awatar użytkownika
pola030
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:37

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: pola030 »

Fachowcy ze snblodz.pl wiedzą, jak podrasować samochód, dlatego mam bardzo dobrą opinię na ich temat. Odkąd zajęli się moim autem, mój pojazd przyciąga wzrok wielu fanów motoryzacji. Dodali mu pazura i charakteru. Polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
ala777
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:03

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: ala777 »

Mój chłopak zaraził mnie miłością do motoryzacji i kiedyś "podrasował" swoje autko w firmie snblodz.com i miał dobrą opinię. Sama chciałam zmienić mój samochód, więc zdecydowałam się na pomoc od tych fachowców. Widać, że znają się na swojej pracy, a ja jestem bardzo zadowolona z efektu usługi.
Awatar użytkownika
celina651
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:58

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: celina651 »

Specjaliści ze snblodz.com.pl znają się na samochodach jak mało kto. Zawsze chciałam odpicować swoje auto i w końcu zdecydowałam się na ich usługi, bo mają bardzo dobre opinie w internecie. Polecam wszystkim, bo mój samochód teraz zachwyca wszystkich.
Awatar użytkownika
wiola490
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:14

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: wiola490 »

W mojej opinii snblodz.com.pl robią świetną robotę. Każdy facet będzie zadowolony z charakteru, jakiego nadadzą autu. Ja jestem bardzo zadowolona i mogę polecić ich bez obaw.
Awatar użytkownika
kamila923
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 18:04

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: kamila923 »

Wielokrotnie korzystałam z usług snblodz.com.pl i wiem, że zrobią wszystko, aby właściciel auta był zadowolony. Motoryzacja to ich pasja, dlatego do każdego samochodu podchodzą jak do swojego własnego. W mojej opinii, jeśli dopieszczać auto, to tylko u nich.
Awatar użytkownika
nikola209
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: nikola209 »

W mojej opinii dla specjalistów z snblodz.com.pl nie ma rzeczy niemożliwych. Znają się na motoryzacji i potrafią pozytywnie odmienić każde auto. Na pewno nikt nie będzie rozczarowany efektem.
Awatar użytkownika
ula235
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:17

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: ula235 »

Mam taką opinię, że fachowe odpicowanie auta, to świetna niespodzianka dla każdego faceta. Ja swojemu chłopakowi zrobiłam taki prezent na urodziny i cieszył się jak dziecko. Uważam, że fachowcy z snblodz.com.pl potrafią wypucować każdy samochód.

oferta heyah internet
Awatar użytkownika
dorota604
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:10

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: dorota604 »

Uważam, że chyba każdy facet marzy o pięknym aucie. Nawet jeśli jest to popularna marka pojazdu, to w mojej opinii fachowcy z snblodz.pl potrafią zrobić wszystko z bryką. Polecam ich usługi każdemu miłośnikowi motoryzacji.
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: kendi »

W mojej branży motoryzacyjnej najwazniejsza jest trwalosc materialu i czesto korzystam z uslug firmy http://www.ndt24.pl/pl/mt-badania-magnetyczno-proszkowe ktora oferuje badania magnetyczno-proszkowe dzieki czemu zawsze sprawdzamy jakosc naszych produktow i jestesmy dzieki temu pewni, ze klienci tez beda zadowoleni.
Awatar użytkownika
lena664
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:21

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: lena664 »

Polecam każdej dziewczynie zafundować swojemu facetowi taką niespodziankę jak odpicowanie ukochanego auta. Ja tak zrobiłam, skorzystałam z oferty snblodz.pl i mój chłopak cieszył się z efektu jak małe dziecko. Mam o nich naprawdę bardzo dobrą opinię.
Awatar użytkownika
anka203
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:13

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: anka203 »

W mojej opinii jedną z lepszych firm zajmujących się auto-detailingiem jest snblodz.com.pl. Odnawiali mi lakier i jestem bardzo zadowolona z efektu. Moje auto wygląda jak nowe.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: tereska »

Jeśli chodzi o auto detailing to także tutaj http://www.dk-detailing.pl/ warto rzucić okiem. Firma z doświadczeniem w branży. Taka regularna pielęgnacja pojazdu jest bardzo ważna i warto z tego korzystać.
Awatar użytkownika
cefin
Posty: 39
Rejestracja: 30 sie 2019, 13:12

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: cefin »

Wszystko można ulepszyć w samochodzie, upiększyć. Jest to na pewno warte pieniędzy. A macie też dobrego mechanika? Naprawy są nieuniknione i tutaj http://www.automix-lodz.pl/ mam sprawdzonego fachowca. Zrobili mi ostatnio klimatyzację. Chłodzi idealnie.
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: wujbrzozowski »

Mało kto wie ale dobre efekty w pielęgnacji i auto detalingu można uzyskać samemu. Wystarczy mieć odpowiednio dobre preparaty. Warto sprawdzić ofertę link, wybierając właściwe można uzyskać szybki efekt i zadbać o auto w należyty sposób. Oszczędzi się dzięki temu sporo czasu i pieniędzy.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 98
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:47

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: coco »

Do Łodzi to ja mam daleko, ale widzę tu też polecenia z innych miast, muszę więc przejrzeć cały wątek. Mnie interesuje dokładnie Detaling Warszawa , bo mam 2 samochody i chciałabym je doczyścić po zimie, której tak naprawdę jeszcze nie było ;) . A tak poważnie, po prostu wiem, że moim autkom się należy porządne czyszczenie, a sama nie mam na nie czasu. Także rozumiecie, taka usługa jest mi niezbędna.
Awatar użytkownika
chumer
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:54

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: chumer »

Jednak samemu to się zawsze dokładniej zrobi a do tego ma satysfakcję. No i taniej :) Jest taki sklep z chemią motoryzacyjną Petrostar - ja u nich kupuje kosmetyki i sam ogarniam swój samochód
Awatar użytkownika
NiconB
Posty: 33
Rejestracja: 09 lip 2019, 10:29

Re: Auto-detailing snblodz.com.pl opinie

Post autor: NiconB »

Ja najczęściej jeżdżę na myjnie ręczną - umyją, poodkurzają, a do tego jeszcze wyczyszczą tapicerkę na błysk i zrobią wiele innych rzeczy, o których na https://podsuwam.pl/mycie-nadwozia-w-my ... i-recznej/ możecie przeczytać :D
ODPOWIEDZ