Spodnie do garnituru

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
łucek

Spodnie do garnituru

Post autor: łucek »

Jakie wybrać?
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Spodnie do garnituru

Post autor: maciek8079 »

No najbardziej klasyczne są wygodne spodnie męskie od Giacomo Conti i ja ogólnie takie wybieram. Kolor czarny jest bardzo uniwersalny, więc takie spodnie można użyć dosłownie wszędzie i dosłownie na każdą okazję. Też ogólnie od jakiegoś czasu poluję nad czymś nowym do mojej szafy, ale nie mogę się zdecydować na żadną konkretną propozycję. Bardzo zależy mi na tym, aby spodnie były dobrej jakości i aby szybko się nie zniszczyły. Przy czarnych spodniach trzeba również zwracać uwagę na to, aby szybko nie wyblakły. Myślę, że znajdziecie na to wszystko swoje sposoby.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 265
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Spodnie do garnituru

Post autor: taper »

A może by tak chinosy? To są teraz bardzo modne spodnie i do tego jakie wygodne. Na www.wprost.pl/zycie/10298154/4-rodzaje-spodni-ktore-powinien-miec-kazdy-stylowy-mezczyzna.html zerknijcie jak nie jesteście w temacie. Takie typowe spodnie garniturowe zakładam tylko na wesela szczerze. Na święta jak też chce być elegancki to już wybieram wygodniejsze spodnie, właśnie tego typu. Z materiału, dobrze się układają, dobrej jakości to wcale nie gniotą.
Grześ99

Re: Spodnie do garnituru

Post autor: Grześ99 »

Wybierz takie, które na pewno mają miejsce na pasek do spodni męskich! A czym się różni taki od damskiego i dlaczego w ogóle warto go mieć? Ma nieco szersze i grubsze szlufki, do tego spodnie bez paska mogą spadać z bioder. Da on prawdziwy komfort noszenia i podkreśli całość stylizacji :)
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Spodnie do garnituru

Post autor: giny6 »

Jeśli szukasz czegoś naprawdę na wysokim poziomie, co spełni Twoje oczekiwania od a do z to zdecydowanie warto sprawdzić opcję od https://dastan.pl/ gdzie trafisz na świetne jakościowo produkty, które są wykonane w dobrym stylu. Dobrze jest zatem zadbać o wszystko co związane z tym obszarem i postawić na naprawdę wysoką jakość. U nich na pewno znajdziesz coś odpowiadającego Twoim potrzebom.
ODPOWIEDZ