BIŻUTERIA MĘSKA I PATRIOTYCZNA

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
Awatar użytkownika
Betti1988
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:25
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

BIŻUTERIA MĘSKA I PATRIOTYCZNA

Post autor: Betti1988 »

Z wielką przyjemnością chcę Wam przedstawić sklep z wyjątkową biżuterią męską i patriotyczną. Biżuteria wysokiej jakości, dopracowana w najmniejszych szczegółach, projektowana przez profesjonalistów od wzornictwa, drukowana 3d. Będziemy zaszczyceni, jeśli nas odwiedzicie.SKLEP ENIGMA
BIŻUTERIA PATRIOTYCZNA - ENIGMA
Awatar użytkownika
grzesia
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:16

Re: BIŻUTERIA MĘSKA I PATRIOTYCZNA

Post autor: grzesia »

Nie wygląda to najgorzej. Wydaje mi się, że jest to warte uwagi.
Kiedy nie ma się nic oprócz młotka, wszystko wygląda jak gwóźdź.
Awatar użytkownika
men
Posty: 16
Rejestracja: 09 sty 2019, 22:27

Re: BIŻUTERIA MĘSKA I PATRIOTYCZNA

Post autor: men »

Biżuteria dla faceta brzmi dziwnie. Jakoś tak kojarzy mi się z babskimi broszkami i kolczykami. Jedyne, co ja toleruję, to obrączka (której żona pilnuje bym nie zdejmował :P) i męski zegarek. Zegarków to mam całkiem sporą kolekcję. Ostatnio dostałem w prezencie nowy na skorzanym pasku: https://www.ceneo.pl/Zegarki/p:Curren/Typ:Meskie.htm . Mam do niego słabość.
Awatar użytkownika
sportsmenkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:59

Re: BIŻUTERIA MĘSKA I PATRIOTYCZNA

Post autor: sportsmenkaaa »

Wielkie dzięki za informacje. Myślę, że mi się przydadzą.
Człowiek jest mieszaniną pychy i nikczemności, wielkości i nędzy; pragnie cnoty, a służy grzechowi; pragnie trwałego szczęścia, a goni za chwilowymi rozkoszami; pan ziemi i nędzny robak.
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:25

Re: BIŻUTERIA MĘSKA I PATRIOTYCZNA

Post autor: Tereska087 »

Raczej z tego co zawuażyłam to nadal nie za dużo facetów nosi na co dzień biżuterię i przynajmniej mój mąż jej bardzo unika. Dlatego też nie raz walczyliśmy o to, żeby w ogóle chciał nosić obrączkę. Ponieważ niestety wybrał sobie odrobinę za ciasną to ma czasami problem z jej zdjęciem. Ale na szczęście trafiłam na artykuł - https://www.marko.pl/jak_zdjac_obraczke_pierscionek, z którego można podłapać kilka patentów na zdejmowanie właśnie obrączek czy pierścionków. Już to wysłałam, żeby więcej nie miał podobnych problemów.
ODPOWIEDZ