System SAP w firmie

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
AsiaByk
Posty: 37
Rejestracja: 28 sie 2019, 22:28

System SAP w firmie

Post autor: AsiaByk »

Czesc,

Korzystacie z takiego systemu? Podoba wam sie?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 42
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:49

Re: System SAP w firmie

Post autor: JakubNowakowski »

Hejka,

My korzystamy z takiego https://www.sidgroup.pl/oferta/rozwiaza ... es/sap-erp. Poczytaj sobie na stronie tej firmy o tym. maja wszystko swietnie opisane. Zanim podjelismy wspolprace zapoznalismy sie ze wszystkim, dzieki czemu w trakcie rozmowy mielismy troche wieksze pojecie :)
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 203
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: System SAP w firmie

Post autor: kacper90 »

U nas w firmie korzystamy z https://sellintegro.pl/13-comarch-optima oraz kilku innych narzędzi oferowanych przez Sellintegro. Wybór był trudny, zrobiliśmy wcześniej porządny research na rynku, ale koniec końców padło na nich. Naprawdę, solidny zintegrowany system informatyczny!
sótto

Re: System SAP w firmie

Post autor: sótto »

A to daleko szukać . Dokumentacja elektroniczna jest takim podstawowym narzędziem dziś w wielu przedsiębiorstwach, ale i w instytucjach publicznych. Nie mówię oczywiście o czymś takim jak Urząd Pracy. Oni się tam kochają w papierkach, dlatego dla nich to wszystko jest koniecznie. No, ale w firmie można obieg papieru ograniczyć.
ODPOWIEDZ