Stolarka

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
XMan
Posty: 34
Rejestracja: 01 lut 2019, 10:11

Stolarka

Post autor: XMan »

Serdecznie polecam zakład stolarski modrzew.pl. To zdecydowanie najlepszy zakład w Krakowie. Zajmuje się on odrestaurowywaniem różnych zabytków a także wykonuje wszelkie prace stolarskie.
Awatar użytkownika
AnnaFide
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 13:02

Re: Stolarka

Post autor: AnnaFide »

A nie myślałeś o skorzystaniu z wyszukiwarki? Na tym forum nie brakuje takich tematów. Już wcześniej widziałem coś na ten temat.

programy muzyczne na komputer
...kiedy nie marzysz czas stoi w miejscu.
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 145
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Stolarka

Post autor: maciek8079 »

Ja to z kolei bardziej zastanawiam się nad tym, gdzie kupię prasy stolarskie ponieważ są potrzebne w moim zakładzie stolarskim. Podobno strona Maszyny Stolarskie oferuje najciekawsze rozwiązania związane ze sprzedażą używanych maszyn, jak i wielu innych narzędzi potrzebnych w zakładach stolarskich. Są to maszyny używane, ale najlepszej jakości.
Awatar użytkownika
Muminek
Posty: 256
Rejestracja: 15 mar 2019, 23:27

Re: Stolarka

Post autor: Muminek »

jesli faktycznie myslicie o takim własnym zakładzie stolarskim to myslę że warto mieć także namiary na sklep oferujący róznego rodzaju części zamienne dobrej jakości oraz akcesoria. Większość takich maszyn potrzebuje odpowiedniego naoliwienia - a w ofercie sklepu Interhandler tutaj - do maszyn tych większych i mniejszych. Konserwacja urządzeń jest niezwykle ważna jeśli chcemy przedłużyć ich odpowiedni stan techniczny
Karolinuś33

Re: Stolarka

Post autor: Karolinuś33 »

Stolarnia Poznań, czy możecie polecić sprawdzone stolarnie? Jak na razie znalazłam DeGosh. Stolarnia oferuje usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych obrabiarek sterowanych numerycznie. Więcej informacji na stronie http://degosh.pl/uslugi-stolarskie-konin/
ODPOWIEDZ