Przedszkole idealne dla dziecka

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: zenka »

Pytanie kieruję do rodziców - jakie polecacie przedszkola dla dziecka w Warszawie? Zależy mi ogólnie na przedszkolu, które będzie realizowało rozszerzony program z zakresu nauki języka angielskiego, aby już później nie wysyłać dziecka na żadne dodatkowe zajęcia, które jednak z czasem są dla dziecka męczące.
mąż

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: mąż »

Jeśli chodzi o rozszerzony program nauki języka angielskiego, to wydaje mi się, że odpowiednie będzie tylko przedszkole Te Vizja. Znajdziecie je na Wawrze, więc do Was też należy wybór, czy przedszkole jest blisko Was, czy będziecie mieli troszkę dalej. No i oczywiście jest to przedszkole prywatne.
Baśka

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: Baśka »

Powiem Wam szczerze, że moim zdaniem Te Vizja to najlepsze rozwiązanie, bo nasze dziecko w tym roku skończyło tam przedszkole i poszło do szkoły podstawowej. Sam wybór świadczy o tym, że byliśmy zadowoleni. Bardzo spodobało mi się to, jak duże postępy dziecko robi w nauce języka angielskiego.
dżodżo

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: dżodżo »

Chętnie sprawdzę Wasze propozycje, ponieważ moje dziecko w przyszłym roku również pójdzie do przedszkola i faktycznie wybór odpowiedniego nie jest taki łatwy. Wcześniej nie pomyślałabym o przedszkolu z językiem angielskim, ale jak teraz o tym pomyślę, to faktycznie dobrze to świadczy przyszłościowo i dziecko może się czegoś nauczyć.
aśka

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: aśka »

A jak ogólnie wygląda rekrutacja do Te Vizji? Czy trzeba jakieś dokumenty składać samodzielnie, czy wszystko można załatwić online? W obecnych czasach na pewno wszystko się pozmieniało. Jak na razie pytam jeszcze z ciekawości, bo moje dziecko do przedszkola dopiero pójdzie w przyszłym roku, we wrześniu.
kaśkowa

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: kaśkowa »

Zdecydowanie polecam pryawtne przedszkole Te Vizja. To dużo lepszy wybór niż placówka publiczna. Nasza starsza córka chodziła do przedszkola panstwowego i to była tragedia. Od podstawówki poszła prywatnie do szkoły i widzę, że dużo lepiej się czuje w szkole.
niśka

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: niśka »

Ja również uważam, że Te Vizja to najlepsza opcja dla dziecka. My chcemy posłać tam córkę do przedszkola. Będzie chodzić również do podstawówki w tej placówce i do szkoły średniej. Program nauczania tej szkoły bardzo mi odpowiada, podobnie jak jej wartości i podejście nauczycieli do ucznia. Jestem pewna, że córka będzie się tam dobrze czuć.
natałka

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: natałka »

Te Vizja to super wybor! Na pewno będziecie zadowoleni. Poziom nauczania jest wysoki a nauczyciele mają indywidualne podejście do każdego dziecka. To bardzo dobre! Dzieciaki dzięki temu radzą sobie z materiałem i czują się ważne.
błażko

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: błażko »

Muszę koniecznie sprawdzić, jak wyglądają opłaty i jaka jest rekrutacja do tego przedszkola. Tyle dobrych i świetnych opinii, że na pewno będziemy tak samo zadowoleni. Każdy może sprawdzić i skorzystać sobie z ich usług w dowolnym czasie. Ja o ofercie będę czytał sobie online.
mczayś

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: mczayś »

No ja osobiście o tym przedszkolu mam bardzo dobre zdanie i bardzo się cieszę, że to miejsce było tak blisko od naszego mieszkania. Dziecko chętnie uczęszczało na zajęcia, a z każdym dniem widziałam, jak jego rozwój się poprawia. Teraz rozpoczęliśmy w tym samym miejscu szkołę podstawową.
sabiś

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: sabiś »

My podeszliśmy bardzo odpowiedzialnie do wyboru odpowiedniego przedszkola dla naszego dziecka, więc wybraliśmy przedszkole prywatne - Te Vizja, nad którym się zastanawiasz. Ja mogę polecić, bo żadnych zastrzeżeń nie ma i był to bardzo dobry wybór. Super!
tomuś3

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: tomuś3 »

W Warszawie macie świetne przedszkole prywatne Te Vizja, które jest przedszkolem dwujęzycznym, więc dziecko od razu uczy się również języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie. Wydaje mi się, że czesne jest odpowiedniej wielkości. Powinniście sprawdzić sobie tą ofertę.
kamiluś032

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: kamiluś032 »

Super, że w Warszawie mam tyle różnych możliwości, aby zapisać dziecko do odpowiedniego przedszkola. My wśród różnych ofert wybraliśmy Wawer i Te Vizję, która ma ciekawą ofertę edukacyjną oraz korzystają z fińskiego model nauczania. Może będziecie zadowoleni z takiego rozwiązania?
patryś032

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: patryś032 »

Świetne jest przedszkole prywatne Te Vizja, które jest przedszkolem dwujęzycznym, więc dziecko od razu uczy się również języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie. Wydaje mi się, że czesne jest odpowiedniej wielkości. Powinniście sprawdzić sobie tą ofertę.
joniś9393

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: joniś9393 »

Z pewnością każdy z Was chciałby zadbać o odpowiednią edukację dziecka, dlatego myślę, że warto zrobić już na początku drogi edukacji wybierając odpowiednią szkołę podstawową. Ciekawym rozwiązaniem może być wybranie prywatnej szkoły na Wawrze Te Vizja, gdzie zapisać dziecko możecie również do przedszkola dwujęzycznego wcześniej.
Pińo

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: Pińo »

Moim zdaniem najlepszym w tej sytuacji będzie wybór prywatnej placówki. Nasze dziecko chodzi do przedszkola językowego Tequesty i muszę przyznać, że to bardzo dobra placówka. Wysoki poziom nauczania, szeroka oferta zajęć dodatkowych, super kadra itp. Dodatkowo przedszkole spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiczne, co jest szczególnie istotne w dzisiejszych czasach.
Karaś

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: Karaś »

Nie jest łatwo wybrać przedszkole dla dziecka. Dla każdego rodzica inne aspekty są być ważne, inne rzeczy bierze pod uwagę. Dla nas, przy wyborze placówki, do której poślemy dzieci, kluczowe było wyżywienie. Zależało nam by dzieci miały zdrowe posiłki, a z tym niestety różnie bywa. Dlatego zdecydowaliśmy się na przedszkole, gdzie jedzenie dostarcza firma Smakuś - http://www.smakus.eu/ (działa na terenie całego woj. mazowieckiego). Każdy rodzic, którego dziecko korzystało z posiłków tej firmy, polecał ją. Posiłki sa tam przygotowywane w oparciu o świeże produkty, bez dodatku wzmacniaczy smaku, niedosładzane. Wszystko dopasowane do potrzeb dzieci i tak skomponowane by maluchy wszytko chętnie zjadały.
Koń

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: Koń »

Nasze dziecko uczęszcza do przedszkola terapeutycznego "Pegaz" w Baninie. Muszę przyznać, że jest to bardzo dobra placówka. Zajęcia są dobierane indywidualnie na potrzeby dziecka. W przedszkolu jest szeroka oferta zajęć dodatkowych. Wykwalifikowana kadra, która czuwa nad edukacją i bezpieczeństwem dzieci. Lepszego przedszkola nie mogłam sobie wymarzyć dla mojego dziecka.
leśko

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: leśko »

Idealne przedszkole dla dziecka to takie, które zapewnia wysoki poziom nauki, bezpieczne warunki do nauki, ciekawe i kreatywne zajęcia oraz pomoc takich specjalistów jak logopeda czy psycholog. My wraz z żoną znaleźliśmy to wszystko w przedszkolu językowym Tequesta na Białołęce - polecamy serdecznie śliczne przedszkole z cudownymi nauczycielami
Aleksandra12Ć

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: Aleksandra12Ć »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego przedszkola https://www.elfik.pl/zajecia-dla-dzieci w Sosnowcu. Moje dzieci chodzą do tego przedszkola i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona bo moje dzieci są bardzo zadowolone, mają super grupę a co najważniejsze mają bardzo fajne Ciocie.
Róża

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: Róża »

Ja mogę powiedzieć, że przedszkole, do którego chodzi moja córka, jest idealne. Ostatnio rodzice stwierdzili, że przydałaby się płachta animacyjna, więc złożyliśmy się i na dzień dziecka kupiliśmy do naszej grupy coś takiego. Dzieciaki i panie przedszkolanki są bardzo szczęśliwe. Moim zdaniem tak to właśnie powinno wyglądać, że rodzice też dają coś od siebie.
mariańka

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: mariańka »

Wybór przedszkola dla dziecka to nie lada wyzwanie. Po zapoznaniu się z opiniami i komentarzami innych rodziców, które znaleźliśmy między innymi na tym forum, zdecydowaliśmy się na Tequestę i nie żałujemy. Panuje tam super atmosfera, nauczycielki są przemiłe, zajęcia ciekawe - do tego stopnia, że moje dziecko nie chciało wg stamtąd wychodzić :)
wikkńńńńń

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: wikkńńńńń »

Nasz synek chodzi do przedszkola Akademia Przedszkolaka Małe Kroczki http://malekroczki.pl/dla-rodzica/zapisy/ w Katowicach. Oni zapisy mają cały rok. Oprócz normalnych zajęć mają także szeroką ofertę terapeutyczną, w tym dogoterapię, z żywym pieskiem, gdzie dzieci uczą się obycia ze zwierzęciem. Planujemy kupno psa, więc bardzo nam się spodobało to, że mały będzie wiedział, jak podejść do psa, jak się zachować, no i te zajęcia faktycznie działają terapeutycznie, polecam. Dzieciaki mają tam świetną opiekę i są szczęśliwe.
trłk

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: trłk »

Nasze bliźniaki chodzą do przedszkola językowego Księga Przygód http://ksiegaprzygod.pl/o-nas/ w Opolu. Oni mają świetną ofertę, są nastawieni na edukację wielojęzyczną. Nasze dzieci bardzo dużo się tam uczą, wszystko poprzez zabawę, dzięki czemu przedszkole się im nie nudzi, chętnie tam chodzą. Przedszkolanki są kompetentne, umieją dobrze zająć się dziećmi. Nasze córki są tam szczęśliwe, szczerze ich polecam.
Sławomir

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: Sławomir »

W jaki sposób radzicie sobie z problemami sennymi Waszych niemowląt? Wiele niemowląt ma problem z zasypianiem, dlatego chciałbym Wam polecić bardzo interesujący artykuł na stronie http://top-girl.pl/jak-usypiaja-szumiace-zabawki/ . Co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?
wikłłł

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: wikłłł »

My nasze dzieci posłaliśmy już do przedszkola i do żłobka Tulinek https://www.centrumdzieckatulinek.pl/zajecia-dla-dzieci w Słupsku. Ich oferta jest szeroka, mają wiele różnych zajęć dla maluchów i dla przedszkolaków. Dzieciaki świetnie się tam bawią, ale również uczą, zajęcia przeprowadzają w taki sposób, by dzieci się nie zniechęcały, poprzez zabawę. Osoby tam pracujące są kompetentne i doświadczone, dzieci są pod dobrą opieką, polecam.
tatuśko

Re: Przedszkole idealne dla dziecka

Post autor: tatuśko »

Mieszkamy z żoną w Łodzi i tutaj posłaliśmy nasze dzieci do szkoły. Dla najmłodszego syna wybraliśmy niepubliczne przedszkole Przedszkolny Raj: https://www.przedszkolnyraj.net/o-przedszkolu/program Przemówił do nas nastawiony na wielopłaszczyznowy rozwój program przedszkola, nacisk na przyjazną atmosferę i wspieranie dzieci w odkrywaniu świata i siebie. Jeśli jacyś rodzice z Łodzi szukają sprawdzonego przedszkola, to w Przedszkolnym Raju Wasze dzieciaki będą się czuły naprawdę dobrze. :)
ODPOWIEDZ