Czego słuchacie?

Film, podróże, języki obce? Podziel się swoimi zainteresowaniami z innymi, opowiedz o swoich większych i mniejszych hobby. Znajdź osoby, z którymi dzielisz pasje.
Awatar użytkownika
hermes1973
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2020, 15:50

Czego słuchacie?

Post autor: hermes1973 »

Siemka. Jakiej muzyki słuchacie najczęściej? Co zazwyczaj leci u was na głośnikach? Ja stawiam na disco polo, bo ta muzyka pozwala mi się oderwać i odstresować ;)
Awatar użytkownika
wirginiusz
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 13:10

Re: Czego słuchacie?

Post autor: wirginiusz »

Piąteczka, też często słucham disco. Wiele swoich ulubionych piosenek znalazłem dzięki stronie disco-polo.info. Polecam tam zajrzeć. Na bieżąco dodają nowe klipy, ale też newsy z życia gwiazd disco polo.
Awatar użytkownika
fukmarans
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2020, 15:16

Re: Czego słuchacie?

Post autor: fukmarans »

Jeśli chodzi o muzykę to w sumie słucham tylko tego co w radiu


_______________________
szkoła pilotów
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Czego słuchacie?

Post autor: kendi »

Też słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho, a nawet sam tworzę muzykę. Mam w domu stworzone studio co prawda jeszcze muszę zamówić panele akustyczne bo poprzednie się nie sprawdzają, ale już wiem czym kierować się przy wyborze. Któregoś dnia podeślę wszelkie piosenki nagrane przeze mnie :D
paczureś

Re: Czego słuchacie?

Post autor: paczureś »

Słucham wszystkiego tego, co wpada mi w ucho i szczerze mówiąc nawet pieśni religijne zdarzy mi się pośpiewać. Nawet nie wiedziałem, że jest taka strona jak https://piesni-religijne.pl/ z ogromną bazą pieśni religijnych są wszędzie dołączone teksty dlatego jest to bardzo pomocne. Polecam zerknąć.
różna

Re: Czego słuchacie?

Post autor: różna »

Różnie to bywa, bo zależy, czy pracuję, czy nie. Jeśli tak, to mam jakąś playlistę hitów, a jeśli nie, to disco polo. I nawet sama myślę o tworzeniu polskiej muzyki, ale raczej czegoś takiego bardziej melodyjnego. Mam nadzieję jednak, że problemów nie będzie, skoro tu https://goodatservice.com/adaptacja-aku ... dia-nagran mam fajny poradnik odnośnie domowego studia nagrań.
ODPOWIEDZ