Jakie treningi polecacie?

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Agaton-91
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2021, 6:40

Jakie treningi polecacie?

Post autor: Agaton-91 »

Panowie, jakie treningi możecie polecić? chcę zrzucić trochę zbędnego balastu, ale na szczęście tego nie jest dużo, głównie zależy mi na tym, żeby poprawić wydolność kondycję i trochę wyrzeźbić swoje ciało. Myślę o takich treningach jak Boks Kraków może ktoś z Was zdradzi tajemnicę, gdzie w Krakowie chodzi na takie treningi?
Ronis24

Re: Jakie treningi polecacie?

Post autor: Ronis24 »

Zdecydowanie dopasowany do tego, co po prostu potrzebujemy, co lubimy robić, co nam sprawia przyjemność. Można zdecydowanie stworzyć własną, domową siłownię, w której będziemy ćwiczyć, oszczędzając czas na dojazdy i nie raz, nie dwa, bardzo dużo pieniędzy. Polecam sobie sprawdzić w tym zakresie ofertę sklepu internetowego Pesport https://pesport.pl/kategoria-produktu/okazje/ mają dużo sprzętu siłowego oraz fitness, więc każdy coś dla siebie znajdzie. Plus dla nich za mega ogarniętych ludzi, którzy potrafią niezdecydowanemu klientowi pomóc coś wybrać odpowiedniego
ODPOWIEDZ