Pijecie kawę?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Tereń

Pijecie kawę?

Post autor: Tereń »

Jakie macie zdanie na temat kawy? Z jednej strony słyszy się, że niezdrowa, z drugiej wręcz przeciwnie - ile kaw dziennie pojecie? Ja się przyznaję, że odkąd mam ekspres i kupuję ziarniste kawy w palarni kawy UpCafe, piję jej trochę ponad miarę, jest rewelacyjna.
byniaś

Re: Pijecie kawę?

Post autor: byniaś »

Byłam maniaczką picia kawy ale jednak moje zdrowie trochę na tym ucierpiało. Teraz przerzucałam się na kawę zbożową https://www.bee.pl/9045-kawa-zbozowa i musze przyznać że bardzo zaskoczył mnie jej smak.
Awatar użytkownika
Zuber
Posty: 77
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:53

Re: Pijecie kawę?

Post autor: Zuber »

No bo z kawą po prostu nie należy przesadzać. Dla mnie to tak jakby jest logiczne. Bardzo lubię ten aromatyczny napój, ale zwykle pije tylko jedną dziennie i to rano. Znacie może tą markę Woseba? Ciekawa jestem jak smakują jej kawy ziarniste . Koleżanka tyle mi o nich ostatnio opowiadała, że muszę koniecznie spróbować. Nie wiem tylko który rodzaj sobie zamówić. Może mi podpowiecie?
Luśka

Re: Pijecie kawę?

Post autor: Luśka »

ja w sumie od dopiero jakiegos czasu pije codziennie kawę. Zwlaszcza odkad mam ekspres do kawy - z saeco. Przez długi czas sama mielilam i parzylam sobie kawę. Jednak odkad mam ekspres do kawy ktory zakupilam zresztą przez internet https://ekspresowy-serwis.pl/ to uswiadomilam sobie jak prostsze moze byc zycie :D i to z rana - kiedy przed pracą wcześnie rano czlowiek nie ma na nic ochote poza kubkiem aromatycznej kawy :) Ja mam taki eskpres z roznymi funkcjami parzenia kawy - zawsze wychodzi przepyszna :)
Awatar użytkownika
sarah
Posty: 112
Rejestracja: 07 lut 2020, 20:13

Re: Pijecie kawę?

Post autor: sarah »

Smak kawy tez zalezy od ekpresu :) ja mam ekspres do kawy BREVILLE Prima Latte bardzo fajna kawka z niego wychodzi, smaczna i naprawdę konkretna. Do tego co najważniejsze, mnóstwo rodzai kaw mamy do wyboru wiec spoko.
ODPOWIEDZ