Ortopeda w Katowicach?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Tomek Ś

Ortopeda w Katowicach?

Post autor: Tomek Ś »

Wiecie gdzie dostanę się szybko i prywatnie do ortopedy?
Awatar użytkownika
Papierowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:26

Re: Ortopeda w Katowicach?

Post autor: Papierowy »

Zależy z czym masz problem, ale jeśli to coś z narządami ruchu to najlepiej kieruj się do prywatnej przychodni, gdzie oprócz ortopedów zatrudniają też rehabilitantów i fizjoterapeutów. Najlepiej wszystko leczyć w jednym miejscu :)
W Katowicach takie miejsce znajdziesz na ul. Kościuszki w Holsa Med

Na tej stronie jest adres mailowy i telefony do nich https://holsamed.pl/poradnia-ortopedyczna/
wąs

Re: Ortopeda w Katowicach?

Post autor: wąs »

We Katowicach nie znam nikogo dobrego, ale może byłaś z kolanem w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie, przy ul. Bobrowieckiej 8? Jest to nowoczesna placówka, gdzie otrzymasz kompleksową pomoc. Możesz liczyć na ich pełne wsparcie medyczne z zakresu ortopedii etc. Po za tym dysponują oni świetnym salami rehabilitacyjnymi. W razie jakbyś potrzebowała specjalistyczne wykonać ćwiczenia usprawniające, to możesz z nich skorzystać.
ortopedią3

Re: Ortopeda w Katowicach?

Post autor: ortopedią3 »

Jeśli masz duże kłopoty ze swoim zdrowiem i układem ruchu to udaj się do lekarza. Najlepiej wybrać najlepszych . http://ortopedia.org.pl to klinika która zajmuje się ortopedią. Mają całkowity zakres operacji kończyny dolnej. Bardzo się mi przydała ich pomoc bo miałem ogromne problemy z rzepką i oni podjęli się zabiegu rekonstrukcji rzepki.
buciaż32

Re: Ortopeda w Katowicach?

Post autor: buciaż32 »

POlecam dla osób z kłopotami ze stopami albo wadami postawy wrodzonymi aby się skierowali do komputerowe badanie stóp to profesjonalny sklep który zajmuje się ortopedią. Mają całkowity zakres doboru wkłądek do kończyny dolnej. Bardzo się mi przydała ich pomoc bo miałem ogromne problemy z rzepką i oni podjęli się doboru butów aby zapobiec dalszym problemom
Dżesika

Re: Ortopeda w Katowicach?

Post autor: Dżesika »

Normalna sprawa. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w kontekście leczenia Waszych maluchów. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że bez odpowiedniego ortopedy dzieciecego może być Wam o wiele trudniej przywrócić pełną sprawność dzieciom.

narożnik hugo agata meble
ODPOWIEDZ