infekcje intymne

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Heraszł

infekcje intymne

Post autor: Heraszł »

Infekcje intymne zawsze się zdarzały i będą się zdarzać nadal, musimy tylko spowodować by te sytuacje miał miejsce coraz rzadziej. Jeżeli jednak już się pojawią musimy byc przygotowane na tą dolegliwość - wiedząc jak z nią walczyć. Czym leczyć zapalenie pochwy - ktoś powie a odpowiedź jest dość prosta bo jakiś czas temu poznałam lek o nazwie octenisept .
Awatar użytkownika
majkelina
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:02

Re: infekcje intymne

Post autor: majkelina »

Ja uwazam, ze profilaktyka jest czyms najlepszym, co mozemy dla siebie zrobic. Bardzo dbam o to, zeby regularnie wykonywac badania. Ostatnio mialam robioną cytologie no i wynik nie bardzo.. Pani doktor powiedziala, ze nie ma co sie zle nastawiac, najwazniejsza szybka reakcja, no i zalecila mi zel papilocare, tak zapobiegawczo
Awatar użytkownika
kawanalawe
Posty: 108
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:27

Re: infekcje intymne

Post autor: kawanalawe »

A powiedzcie, jak sobie radzcie z infekcjami ukladu moczowego? Mnie jakis czas temu bardzo czesto lapalo zapalenie pecherza i zadne żurawiny i inne takie nie pomagały. Dopiero jak zaczelam stosowac urolact to sie znacznie poprawilo i juz nie mam problemow z nawrotami
Leńka

Re: infekcje intymne

Post autor: Leńka »

O infekcje intymne nie trudno. Nie tak dawno miałam ogromny problem z suchością pochwy i niestety nie mogłam sobie z tym poradzić. Seks dla mnie w tamtym okresie to był istny koszmar. Ciągły ból, pieczenie a nawet plamienia po stosunku doprowadzały mnie do szału. Dość długo czekałam na wizytę u ginekologa i postanowiłam poszukać pomocy w aptece. No i się udało. Farmaceutka poleciła mi globulki cicatridina, która nawilżyła moją pochwę i zregenerowała moją błonę śluzową. Więc jeśli macie podobny problem to możecie sobie je zakupić bez recepty :)
ODPOWIEDZ