Ginekomastia

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
oźmiński

Ginekomastia

Post autor: oźmiński »

Cześć. Jak radzicie sobie z problemem jakim jest ginekomastia? Macie z tego powodu kompleksy? Nie będę ukrywał, że dla mnie jest to dość wstydliwa 'dolegliwość' . Wiem, że wykonują specjalne zabiegi, które pozwalają przewrócić odpowiedni kształt męskiej klatce piersiowej. Pozytywnymi opiniami cieszy się centrum medyczne Plus Med - http://plusmed.info.pl/operacja-ginekomastii/ . Kojarzy może ktoś z was to miejsce?
pożyczka

Re: Ginekomastia

Post autor: pożyczka »

Żegnajcie, osoby indywidualne i młodzież, od teraz na ogół musicie starać się o kredyt na rozwój dla siebie na prezent dla młodych dam. Istnieje również szansa, że możesz ubiegać się o kolejne postrzegane pożyczka bez baz przedłużenie bez żadnych pouczających rekordów i danych kredytowych. Gotówka za pomocą peronu pomaga znacznie poprawić twoje życie. W dowolnym momencie możesz przysporzyć młodym ludziom błogosławieństwa. zdobądź kolejne urządzenie
ŁukaszZ

Re: Ginekomastia

Post autor: ŁukaszZ »

Nie, nie kojarzę. Ja zabieg miałem w przychodni Wilmed na Wilanowie w stolicy. Zabieg wykonywał doktor Ciszewski. Prywatnie wszystko. Zabieg się u mnie udał i co najważniejsze ginekomastia nie powraca. Wyglądam w końcu jak mężczyzna i nie wstydzę się chodzić bez koszulki. To wstydliwa przypadłość, więc naprawdę warto się jej pozbyć.
ODPOWIEDZ