Dobra kawa do picia

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Jacenty1994
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2020, 1:11

Dobra kawa do picia

Post autor: Jacenty1994 »

Jaką kawę polecacie? Wiem, że picie kawy z marketu nie jest zbyt zdrowe, więc szukam czegoś dobrego, z wyższej półki, ale w przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 12:16

Re: Dobra kawa do picia

Post autor: Hugo »

Jak dla mnie warto zacząć choćby od palarni kawy upcafe.pl. Kawa jest doskonałej jakości, palona w Polsce, ziarna z pewnego źródła. Polecam.
Awatar użytkownika
Muminek
Posty: 256
Rejestracja: 15 mar 2019, 23:27

Re: Dobra kawa do picia

Post autor: Muminek »

Co jak co ale taką kawę najlepiej przygotowuje ekspres. Ja przy wspolpracy firmą prowadzącą także takie uslugi jak naprawa ekspresów - zakupilam kilka porzadnych ekspresow do swojej kawiarni i sluza mi juz bardzo dlugo w niezmiennym stanie- jestem z nich bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Dobra kawa do picia

Post autor: Iwona »

Najlepsza kawa to oczywiście taka z ekspresu do kawy :) Ja najczęściej robię sobie podwójne espresso lub cappuccino z mleczną pianką. Jeśli jeszcze nie macie takiego sprzętu w Waszym domu, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/. Mają tam bardzo duży wybór ekspresów od najlepszych, wiodących na rynku producentów po całkiem niewygórowanych cenach ;)
Grześ

Re: Dobra kawa do picia

Post autor: Grześ »

Zaufałem https://www.palarniakawyjawa.pl/ jeśli chodzi o kawę i nie zawiodłem się ani troszeczkę ! Kawa pełna aromatu, wszystko szybko i sprawnie przychodzi bez problemów. No ten smak... musicie sami spróbować bo mnie to odcina z nóg. Plus do tego jest taki wybór, że dowoli mogę testować :P
ełła

Re: Dobra kawa do picia

Post autor: ełła »

Również jestem zdania, że najlepsza jest kawa taka świeżo palona z dobrej i sprawdzonej palarni kawy. Ja taką znalazłam dzięki temu, że trafiłam na artykuł o kawie, o tym na co zwracać uwagę przy wyborze czy o różnych metodach parzenia kawy. Dla smakosza tego wyjątkowego napoju wszystko ma znaczenie. Jakość, smak, aromat, świeżość. Też trzeba wiedzieć, że są przeróżne gatunki kaw. Trzeba popróbować, żeby znaleźć najlepsze dla siebie. Też dla odmiany zawsze można sobie zamówić inny gatunek kawy. Sposób parzenia też ma znaczenie.
ODPOWIEDZ