Coś jest we mnie nie tak

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 17:06

Coś jest we mnie nie tak

Post autor: krzysztof »

Hej. Już sam nie wiem gdzie napisać o tym problemie, wszyscy bliscy odwrócili się ode mnie. Pomyślałem że pisząc tutaj o swoim problemie nic nie stracę. Od kilku miesięcy mam problemy w pracy i odbija się to na moim życiu prywatnym. Nie chcę ranić bliskich, ale to robię, jestem nerwowy, zdarza mi się podnieść głos na żonę i syna, a to nie jest ich wina. Żona wczoraj wyprowadziła się do swoich rodziców, oczywiście zabrała syna. To dla mnie znak że musze coś z sobą zrobić. Pomóżcie proszę.
Awatar użytkownika
andrzej_84
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2019, 0:34

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: andrzej_84 »

Z tego co napisałeś, to sytuacja stała sie nieciekawa. Skoro żona sie przeniosła, to już musiała mieć serio dosyć. Mi to wygląda na jakieś załamanie nerwowe, ale to wiesz, ja się nie znam. Lepiej żeby pogadał ze specjalistą.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 17:06

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: krzysztof »

z psychiatrą?
Awatar użytkownika
andrzej_84
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2019, 0:34

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: andrzej_84 »

Nie, na początek psycholog i to właśnie psycholog powie co tam się dzieje u Ciebie, czy trzeba psychiatry czy jak
Awatar użytkownika
budzisław97
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:50

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: budzisław97 »

Właśnie pzreczytałem Waszą dyskusję i też myślę, że nie ma na co czekać, trzeba iść do psychologa
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 17:06

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: krzysztof »

Znacie może jakiegoś?
Awatar użytkownika
budzisław97
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:50

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: budzisław97 »

Ja z pół roku temu chodziłem na terapię do pana Kalinowskiego z Poradni Salomon. Pełen profesjonalizm, dobre podejście, bardzo mi wtedy pomógł, a też miałem niewesołą sytuację.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 17:06

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: krzysztof »

Dzięki bardzo za namiary!
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: snakee »

Przede wszystkim musisz skorzystać z pomocy psychologa. Skoro nie chcesz nigdzie jeździć i szukać to skorzystaj z pomocy online. Dostępną taką pomoc masz na avigon.pl . Wydaje mi się, że będą w stanie Ci pomóc.
Awatar użytkownika
Zuber
Posty: 77
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:53

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: Zuber »

Najlepiej, żebyś w takiej sytuacji nie był sam, bo może to są początki depresji. A wówczas będzie potrzebna pomoc psychologa. Lepiej się teraz do niego zgłosić niż czekać, aż wciągnie Cię jakiś głupi nałóg, na przykład alkoholizm. Wtedy to nie pozostanie nic innego tylko szukanie pomocy w dobrej placówce leczniczej. Tak na wszelki wypadek Ci podpowiem, że najlepszym w rankingu jest Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo.
Awatar użytkownika
Muminek
Posty: 256
Rejestracja: 15 mar 2019, 23:27

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: Muminek »

Każdy taki niepokojący sygnał nie nalezy ignorować. Ja moge polecić od siebie prywatną klinikę Medox http://medox.org.pl/ Nerwica, stres... a nawet depresja to dosyc czeste przypadlosci, a oni radzą sobie z nimi doskonale
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 206
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: kacper90 »

Skoro masz niskie poczucie własnej wartości, to może warto wziąć pod uwagę terapię? Obecnie wiele osób korzysta z pomocy psychologów czy psychiatrów, to żaden powód do wstydu a wręcz odwrotnie - odwaga, że chcemy sami sobie pomóc. W końcu każdy z nas zasługuje na szczęście! Sprawdź tę klinikę: https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Według mnie, jest bezkonkurencyjna.
Tomaż

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: Tomaż »

Na forum nikt problemu nie rozwiąże, jedynie tak jak inni też doradzają warto skorzystać z pomocy specjalisty. Jedynie jak mogę pomóc to polecić Ci bardzo dobrego psychologa online https://wetalk.pl z którego wsparcia samemu korzystałem w zeszłym roku i bardzo mi pomógł. Warto spróbować.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: Maks78 »

Trzeba mieć świadomość, że alkoholizm jest straszną chorobą, która wyniszcza zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dotyka nie tylko osobę uzależnioną, ale także najbliższych. Niestety rozpoczęcie leczenia nie jest końcem problemów. To bardzo złożony i długotrwały proces, który często przebiega w ciężki sposób. Poczytajcie o tym na https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/sk ... -alkoholu/ .
Saruśka

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: Saruśka »

Jeżeli sami zauważamy że coś jest z nami nie tak to już pierwszy sukces. Dalszym krokiem jest chęć otrzymania pomocy. Warto w takich przypadkach zgłosić się do specjalistów np. tych z ośrodka Forest, który jest najlepiej oceniany w naszym kraju jako ośrodek leczenia uzależnień.
madzik956

Re: Coś jest we mnie nie tak

Post autor: madzik956 »

Myślę, że w takim wypadku warto skorzystać z pomocy psychologa lub psychiatry. Z tego co wiem Centrum Terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ ma świetnych terapeutów a na wizytę nie trzeba długo czekać. Może umów się tam na konsultację? Korzystanie z pomocy psychologa to nie wstyd.
ODPOWIEDZ