Błędy lekarzy

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Kemal-91
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 8:52

Błędy lekarzy

Post autor: Kemal-91 »

Witam forumowiczów. Czy ktoś z was stał się ofiarą błędu medycznego? Mnie niestety postawiono złą diagnozę, a leczenie spowodowało jeszcze większy uszczerbek na zdrowiu. W każdym razie dowiedziałem się, że w takich przypadkach każdemu poszkodowanemu należy się odszkodowanie za błędy medyczne. Wiecie coś więcej na ten temat? Wydaje mi się, że najlepiej będzie się wybrać do kancelarii odszkodowawczej, mam rację?
iwuć

Re: Błędy lekarzy

Post autor: iwuć »

Dokładnie. Należy udać się do kancelarii. Najlepiej takiej, która specjalizuje się w takich tematach. Ja z odszkodowaniem też walczyłem i mi pomagała kancelaria Fenix z Warszawy. Mają wiedzę i doświadczenie w takich sprawach. Ja jestem zadowolony z formy prowadzenia spraw przez nich. No i najważniejszy jest wynik. I tu był bardzo ok.
ryśka

Re: Błędy lekarzy

Post autor: ryśka »

Moim zdaniem warto skontaktować się z profesjonalnym prawnikiem by zasięgnąć odpowiedniej porady. Warto postawić na Porady prawne online , gdzie otrzymacie bardzo dobrą i skuteczną poradę. Taka usługa jest też dosyć niedroga, więc jak najbardziej warto spróbować.

marpat camouflage
ODPOWIEDZ