Apteka internetowa

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Apteka internetowa

Post autor: zając »

Cześć

Zgodzicie sie ze mną, że w aptekach internetowych jest znacznie większy wybór, niż w tych stacjonarnych? Ja nie raz się o tym przekonałam. Ja kupuję od bardzo dawna wszystkie leki i preparaty, w aptece : https://www.apteka-leki.pl/
Awatar użytkownika
Vito
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:31

Re: Apteka internetowa

Post autor: Vito »

Nie do końca jest tak, że zawsze bogatszy asortyment jest w aptece internetowej, myślę, że to zależy od konkretnej apteki. Ale zamówiłem sobie akurat lek na rany ten w sprayu, bo nie wyobrażam, że nie ma go w mojej apteczce.
Awatar użytkownika
kristi78
Posty: 176
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:57

Re: Apteka internetowa

Post autor: kristi78 »

Bardzo dużo jest aptek internetowych, ludzie naprawdę pokochali tego rodzaju zakupy. W sumie nic dziwnego, bo można dokładnie przejrzeć sobie ofertę i ekspresowo otrzymuje się przesyłkę. Ja planuje tutaj na stronie aptekapodgryfem.pl zrobić dla siebie zakupy. Chce kupić sobie Prenatal Duo.
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Apteka internetowa

Post autor: kendi »

Ja w domu mam problem z wilgocia i co prawda znam sklep https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/ maja fajne pochlaniacze w ofercie tylko to wyglada tak, ze jak nie znam sie to nie kupuje dopoki ktos mi nie doradzi w zwiazku z tym czy znacie moze jakies fajne pochlaniacze wigloci ktore faktycznie warto kupic? Jak juz to czym kierowac sie przy wyborze?
Awatar użytkownika
kristi78
Posty: 176
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:57

Re: Apteka internetowa

Post autor: kristi78 »

:)
Awatar użytkownika
numia
Posty: 135
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:43

Re: Apteka internetowa

Post autor: numia »

A jakie polecicie preparat na otarcia naskórka ? Pytam, ponieważ wiadomo jak jest... To człowiek o coś zahaczy, to się gdzieś uderzy- zdarza się... A lepiej mieć coś co odkaża i jednocześnie goi, nieprawdaż?
ODPOWIEDZ