Jakie dobre książki z gatunku kryminał albo coś podobnego np. thriller podpowiecie?

Gdzie upolować najlepsze promocje? W jakim sklepie najlepiej robić zakupy? Jak wyszukiwać najkorzystniejsze ceny? To wątek dla prawdziwych łowców okazji!
Bajor

Jakie dobre książki z gatunku kryminał albo coś podobnego np. thriller podpowiecie?

Post autor: Bajor »

Cześć cześć! Jakie dobre książki z gatunku kryminał albo coś podobnego np. thriller podpowiecie?

Szukam dla siebie czego takiego, żeby mi włosy stanęły dęba na przedramionach i żeby można było czytać z wypiekami.
Akcja, śledzenie, fajni bohaterowie itd
Podpowiecie mi coś fajnego w w/w tematyce do poczytania?
Zależy mi może na jakichś malo znanych autorach, bo największych polskich i zagranicznych twórców tej kategorii to już mam obcykanych więc przydałoby się na półkę coś zupełnie nowego.
Jakieś fajne tytuły zapodacie?

z góry dzięki za sugestie!
Walli

Re: Jakie dobre książki z gatunku kryminał albo coś podobnego np. thriller podpowiecie?

Post autor: Walli »

To mi tak włosy stają demba jak mówisz jak czytam książki Jo Nesbo, zwłaszcza te wcześniejsze to niekiedy takie ciary że aż się słabo robi :lol: Teraz czekam na nową książke Marcela Mossa i jeszcze sobie kupiłem Pana Stracha, Alex Sand, taką:
Obrazek
bo tak mi z opisu wychodzi, że to właśnie będzie jakiś psychopata, porwania i spora porcja emocji.
W sumie nigdy nie wiadomo, ale póki Jo Nesbo mam wszystkie przeczytane i czekam co nowego napisze, to trzeba coś czytać, żeby się zrelaksowac
ODPOWIEDZ