Strona 1 z 1

problem szczękościsku

: 04 paź 2019, 4:26
autor: Adnan-92
Ostatnio mam dość duży problem ze szczękościskiem :( potrzebuję pomocy, obawiam się że nałożyło mi się kilka rzeczy, dużo stresu, problemy z nadwagą i wykryta niedawno cukrzyca.... i ostatnio mam problem ze szczękościskiem, czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i podpowiedzieć do jakiego lekarza mam się z tym udać?

Re: problem szczękościsku

: 04 paź 2019, 9:00
autor: Anzelma
Myślę, że powinieneś najpierw zgłosić się do stomatologa, psychologa i następnie diabetologa.

Re: problem szczękościsku

: 11 paź 2019, 9:56
autor: Misieq
hmm myślę, że trzeba by udać się do dobrego stomatologa, który zbada przyczynę takiej dolegliwości. Zerknij tutaj - to strona Centrum Implantologii i stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Centrum posiada nowoczesne wyposażenie i oferuje bardzo dobrą diagnostykę więc myślę, że bez problemu zajmą się Twoim przypadkiem.

Re: problem szczękościsku

: 30 paź 2019, 15:37
autor: kendi
Moim zdaniem jeżeli nie masz pojęcia na temat tej dolegliwości to sprawdź portale stomatologiczne i poczytaj trochę na ten temat. W innym wypadku tak jak Ci reszta radzi po prostu udaj się do stomatologa i on z pewnością będzie mógł Ci bardziej pomóc niż my na forum :)

Re: problem szczękościsku

: 20 lut 2020, 10:04
autor: giny6
Adnan-92 pisze: 04 paź 2019, 4:26 Ostatnio mam dość duży problem ze szczękościskiem :( potrzebuję pomocy, obawiam się że nałożyło mi się kilka rzeczy, dużo stresu, problemy z nadwagą i wykryta niedawno cukrzyca.... i ostatnio mam problem ze szczękościskiem, czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i podpowiedzieć do jakiego lekarza mam się z tym udać?
Jak już ogarniesz lekarza, na pewno pomocne może okazać się skorzystanie z pewnych elementów, które każdemu cukrzykowi są znane. Polecam https://diabetyk24.pl/igly-do-penow-i-do-insuliny bo nam znajdziesz nie tylko rzeczy dla cukrzyka, ale przede wszystkim kwestie takie jak jedzenie, kremy czy odpowiednie akcesoria. Nie załamuj się - na pewno wszystko się ułoży!