Strona 1 z 1

Gdzie kupić plecak?

: 27 wrz 2020, 17:48
autor: Esztę
Wybieram się niedługo na wycieczkę, ale będzie to raczej dość aktywny wypoczynek, więc przydałby mi się nowy, wygodny plecak. Powiedzcie, gdzie kupujecie plecaki i torby? Ważne, żeby były dobre jakościowo. Znacie sklep Morowo?

Re: Gdzie kupić plecak?

: 08 sty 2021, 23:50
autor: mczay
Sportowych plecaków jest masa, jednak szukając plecaka do 1 klasy miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego. Dopiero znajoma podesłała mi adres sklepu internetowego https://nos-to.pl/kategoria-produktu/plecaki/ gdzie zaskoczyła mnie mile różnorodność przepięknych plecaków. Znajdziesz tam przede wszystkim lekki plecak dla pierwszoklasisty.

Re: Gdzie kupić plecak?

: 16 lut 2021, 0:52
autor: róża1
Wszystko zależy od konkretnych potrzeb. Jeśli szukacie idealnego plecaka, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.frogles.pl/product-pol-3317 ... Morty.html . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji. Myślę, że uda wam się tam znaleźć rozwiązanie na przykład na prezent.

Re: Gdzie kupić plecak?

: 27 lip 2021, 21:22
autor: Mikołaj
mczay pisze: 08 sty 2021, 23:50 Sportowych plecaków jest masa, jednak szukając plecaka do 1 klasy miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego. Dopiero znajoma podesłała mi adres sklepu internetowego https://nos-to.pl/kategoria-produktu/plecaki/ gdzie zaskoczyła mnie mile różnorodność przepięknych plecaków. Znajdziesz tam przede wszystkim lekki plecak dla pierwszoklasisty.
Faktycznie mają bardzo fajne plecaki. Coocazoo fajnie wyglądają. Takie bardziej młodzieżowe. Sporo wzorów w tej samej konstrukcji, więc można wybrać sensownie to, co się po prostu podoba. Dodatkowo jak widzę, to cały system. W jednym wzorze można dobrać i plecak i worek na buty ale i torbę sportową. i inne rzeczy. Fajnie.

Re: Gdzie kupić plecak?

: 09 paź 2021, 16:57
autor: Tapiekna
Wiem jak to jest z dziećmi, najlepiej jak zobaczy i sam wybierze. No ale może łatwiej będzie przez internet? Warto spróbować co nie. Wejdźcie sobie z dzieckiem na stronkę https://www.51015kids.eu/dziewczynka/pl ... i-piorniki i pooglądajcie proponowane tu piórniki, plecaki szkolne.