Strona 1 z 1

Materac na problemy z kręgosłupem

: 01 cze 2020, 7:40
autor: Ryszard-85
Witam.
[color= rgb(0, 0, 0);]Jakie polecacie materace dla osób borykających się z bólami kręgosłupa i drętwieniem kończyn? Myślę, że to dość powszechny problem, ale niewiele osób dba o odpowiedni materac w takich przypadkach.[/color]

Re: Materac na problemy z kręgosłupem

: 23 cze 2020, 21:27
autor: ernest_80
Ja mogę polecić materace termoelastyczne lub wysokoelastyczne od alvare.pl. Oba rodzaje mają właściwości ortopedyczne, więc doskonale sprawdzą się dla osób z bólami kręgosłupa. U mnie zdają egzamin ;)

Re: Materac na problemy z kręgosłupem

: 17 lip 2020, 23:09
autor: wujbrzozowski
Bardzo dobry materac kupimy w sklepie internetowym https://sypialniaplus.pl/ , wybór jest tam ogromny. Sklep oferuje materace naprawdę dobrej jakości, dodatkowo daje możliwość przetestowania w domu zakupu aż przez 20 nocy, to ogrom czasu na sprawdzenie i pewność że będzie się spało dobrze przez kolejne lata.

Re: Materac na problemy z kręgosłupem

: 29 lip 2020, 14:11
autor: kawanalawe
powiem wam, ze ja ostatnio stalam przed wyborem materaca dla naszego dziecka, postanowilam kupic cos porzadnego i wybralam https://materacyk.pl/ wiadomo przeciez, ze to na czym sie spi ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia

Re: Materac na problemy z kręgosłupem

: 19 sie 2020, 23:12
autor: Muminek
Wedlug mnie lateksowe są świetne - dopasowują sie do ksztaltu ciala i odciazajac kregoslup tym samym . Ja sobie bardzo chwale swoj materac lateksowy, zakupiony w tym sklepie https://sypialniaplus.pl/pol_m_Rodzaje- ... e-195.html mialem spore watpliwosci jaki model bedzie dla mnie najlepszy ale z pomoca konsultanta dalem rade :)

Re: Materac na problemy z kręgosłupem

: 20 sie 2020, 20:28
autor: hania18
Dwa tygodnie temu zakończyliśmy remont sypialni. Kupiliśmy też nowy materac wysokoelastyczny https://mebleimaterace.pl/c/materace/ma ... lastyczne/. Wybór był prosty, bo jest on wygodny i zapewni komfortowy wypoczynek. Było to dla mnie ważne, bo od lat cierpię na problemy z kręgosłupem. Teraz się wysypiam, a plecy już mnie nie bolą tak jak kiedyś.

Re: Materac na problemy z kręgosłupem

: 17 wrz 2020, 20:43
autor: Iwona
Jeśli borykacie się z bólami kręgosłupa i drętwieniem kończyn, to moim zdaniem warto byłoby się jak najszybciej dowiedzieć, jaka jest przyczyna takich problemów. Pomóc w tym może badanie rezonansem magnetycznym, które możecie wykonać na przykład w mridiagnotyka na Al. Zjednoczenia 36 w Warszawie. Polecam :)

Re: Materac na problemy z kręgosłupem

: 27 wrz 2020, 0:40
autor: Zośka
nieraz moje dzieci przychodziły i narzekały że bolą ich plecki . Polecono nam by kupisć dla nich materacyk buzz o wymiarze 160/80, od kąd zmieniliśmy materace to dzieci nie narzekają na problemy z plecami .