Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Klombek
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2020, 7:50

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Klombek »

Cześć, jakie macie opinie o tej uczelni? Znajdę tu kogoś kto tu studiuje lub studiował?
Awatar użytkownika
Morela
Posty: 19
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:53

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Morela »

No ja należę do grona absolwentów. Co tam moge pomóc? Uczelnia w porządku, studia studia i po studiach. Już niewiele pamiętam szybko minęło, teraz tylko praca i dzieciory :) z tego co pamiętam to poziom był wysoki
Awatar użytkownika
Klombek
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2020, 7:50

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Klombek »

A w obiegowej opinii jest przekonanie że na prywatnej uczelni dyplom dostaje się bez wysiłku, jedynym wysiłkiem jest opłata czesnego.
Awatar użytkownika
Morela
Posty: 19
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:53

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Morela »

No to u nas tak nie było. Nikt nie prześlizgnął się przez studia bo zapłacił. Mieliśmy dużo praktycznych zajeć i zagadnień, które trzeba było zrozumieć. Nikt by nie skończył studiów bez liźnięcia podstaw. Głównie z matmy
Awatar użytkownika
Klombek
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2020, 7:50

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Klombek »

Niech zgadnę: finanse i rachunkowość?
Awatar użytkownika
macho
Posty: 71
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:46

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: macho »

Początkowo myślałem o Warszawie, ale w obecnej sytuacji mija się to raczej z celem. Podejrzewam, że w październiku wszystkie zajęcia będą się odbywać online. Więc zdecydowałem się pójść na kierunek zarządzanie na WSEH https://wseh.pl/page/oferta-edukacyjna/ ... opnia.html w swoim mieście. Wiele osób chwaliło tą uczelnię. Widziałem, że są też wysoko w prowadzonych statystykach.
Awatar użytkownika
Morela
Posty: 19
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:53

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Morela »

Klombek pisze: ↑28 lip 2020, 10:21 Niech zgadnę: finanse i rachunkowość?
No tak, analityka finansowa. Czyli w sumie przygotowanie do zaawansowanej obsługi excela i baz danych sql :D wiec u mnie na studiach trzeba było sporo trudnych egzaminów zdać. Ale wykładowcy byli dość elastyczni, a już na pewno przygotowani na wielokrotne tłumaczenie różnych zagadnien i wyrabianie w nas dobrych nawyków
Awatar użytkownika
Klombek
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2020, 7:50

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Klombek »

O widzisz to przeczysz wszystkim stereotypom, spotkałam się nie raz z opiniami że właśnie nie tłumaczą i nie uczą a tylko wymagają i uwalają na egzaminach. Dobrze wiedzieć :)
Awatar użytkownika
Morela
Posty: 19
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:53

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Morela »

@Macho
Może tak być, że studia będą chociaż w części odbywały się zdalnie. Bardzo to możliwe. Ale i tak lepiej studiować online na dobrej uczelni niż na średniej ;)
Oluś

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Oluś »

Studia są online i można mieszkać w domu a na uczelnię pojedzie najpierw na inaugurację a potem na egzaminy po nowym roku :D Skoro wszystkie zajęcia są zdalnie to nie ma co marnować czasu na dojazdy
Karolinuś90

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Karolinuś90 »

Czy ktoś z was studiował w Wyższej Szkole Humanistycznej? Interesują mnie studia magisterskie pedagogika. Zastanawiam się czy ta uczelnia będzie dobrym wyborem. Czekam na opinie osób studiujących w tej szkole https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia-magisterskie/
nańka

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: nańka »

O AEH to ja zawsze będę mieć dobre zdanie :) Już studia skończyłam i uważam, że ten czas będzie najpiękniejszym okresem w moim życiu. Ile to się znajmości złapało! Ile zabawy było przy projektach. Naprwadę mega sympatyczna jest atmosfera na tej uczelni
Awatar użytkownika
wadek
Posty: 112
Rejestracja: 14 cze 2019, 20:58

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: wadek »

Jeśli nie tam szkoła ekonomiczna, to zawsze może być inna uczelnia w Warszawie. Takie studia ekonomiczne prowadzi np. https://vizja.pl/
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: pardons »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, polecam poczytać artykuł https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
Awatar użytkownika
bullet87
Posty: 26
Rejestracja: 20 wrz 2020, 14:10

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: bullet87 »

Ja studiuję na AEH kierunek psycholog sadowy i jestem bardzo zadowolona zarówno z wyboru kierunku jak i z samej uczelni. Organizacyjnie jest świetnie. Bardzo polecam :)
łisziu

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: łisziu »

bullet87 pisze: ↑05 sty 2021, 23:07 Ja studiuję na AEH kierunek psycholog sadowy i jestem bardzo zadowolona zarówno z wyboru kierunku jak i z samej uczelni. Organizacyjnie jest świetnie. Bardzo polecam :)
a to ci dopiero... łatwo na pewno nie jest, ale brzmi interesująco i ciekawa kariera może być z dyplomem psychologii sądowej. mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym kierunku? czy trudno się dostać, czy ciężkie są egzaminy, czy dużo osób po pierwszym roku odpada itd?
matośka

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: matośka »

wadek pisze: ↑26 lis 2020, 20:02 Jeśli nie tam szkoła ekonomiczna, to zawsze może być inna uczelnia w Warszawie. Takie studia ekonomiczne prowadzi np. https://vizja.pl/
Ja również dużo dobrego słyszałam o AEH i tam poszłam . I dziś sama mogę powiedzieć, że to szkoła dla mnie. Mam tu wiele materiałów do opracowywania, przykłady ciekawe na zajęciach i tak dalej. Cieszę się, że tu jestem.
fiołka

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: fiołka »

Warto także zainteresować sie dualnym modelem studiowania, o którym mowa na stronie https://edunet-poland.pl/studia-dualne- ... udiowania/ . Dzięki temu modelowi można jednocześnie przyuczyć sie do zawodu, co moim zdaniem jest niezwykle ważne bo nie tylko teoria się liczy
karuś0455

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: karuś0455 »

Również jak najbardziej jestem zdania, że AEH to najlepszy wybór, na który możecie się zdecydować. Ja jestem bardzo zadowolona, a mówię to na podstawie ukończonych tutaj studiów. Udało się osiągnąć naprawdę wiele, więc i Wam polecam szukać kierunku dla siebie tutaj.
jańka

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: jańka »

Ja natomiast wiele dobrego słyszałam o tej uczelni i o studiach podyplomowych https://wseiz.pl/studia-podyplomowe/ , dlatego też planuję tutaj złożyć papiery i kontynuować naukę. W tym roku udało mi się ukończyć magistra, ale nie chcę na tym poprzestawać.
zuzanka

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: zuzanka »

Bardzo dobra uczelnia, moim zdaniem jedna z lepszych.Przede wszystkim duzy wybór kierunków no i atmosfera niezapomniana ;) także jesli ktoś sie zastanawia, to warto! ;)
Kris

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: Kris »

Uczelnia dziala na jasnych, konkretnych zasadach. Poziom nauczania bardzo spoko, jesli komus zalezy na dobrym wykształceniu, to warto sie uczyc wlasne tutaj! :)
rotmanka

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: rotmanka »

Sporo moich znajomych tutaj studiuje, bardzo mi polecali ta uczelnie, atmosfera przyjazna, ogolnie podejscie do studentów bardzo na plus, wybór tej szkoly to byla najlepsza opcja
majkelinka

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: majkelinka »

Duzo osob wybiera tą szkole i nie ma co sie dziwic, oferują naprawde szeroki wachlarz kierunków, mozna dobrac cos typowo pod swoje zainteresowania :) warto sie tu uczyc!
kokarda

Re: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - opinie

Post autor: kokarda »

Uczelnia super, jestem na pierwszym roku i bardzo mi sie podoba. Wykladowcy zawsze bardzo dobrze przygotowani do zajec, zawsze z fajnym nastawieniem ;) warto wybrac nauke tutaj
ODPOWIEDZ