Zajadam stres...

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2019, 19:29

Zajadam stres...

Post autor: Antonina »

Nigdy nie miałam figury modelki, ale ost przez te wszystkie stresy strasznie przytylam. najgorsze jest to, że wiem o tym a i tak nie potrafię się opanować... zajadam stres ze az "milo". Jak to przezwyciężyć?
Awatar użytkownika
beniamin88
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwie 2019, 15:12

Re: Zajadam stres...

Post autor: beniamin88 »

po 1 to dobry psycholog - jesli problem jest zaawansowany a chyba jest to bez tego ani rusz
po 2 dietetyk - jak bedziesz miec ulozona diete to moze latwiej ci bedzie jej przestrzegac i nie podjadac
po 3 ruch - nie musi byc od razu bardzo intensywny, najlepiej to zacznij od dlugich spacerow, wyjdzi do ludzi, do parku, pooddychaj swiezym powietrzem,
Awatar użytkownika
tarik1990
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2019, 12:00

Re: Zajadam stres...

Post autor: tarik1990 »

a tam psycholog, nie poblazaj sobie i tyle. kazdego dnia ustalaj posilki na nast dzien i choćby nie wiem co to sie tego trzyma, do tego sport, spacery ok ale w dniu bez treningu, a 3 razy w tyg daj sobie w kosc - na silce, na basenie, moze swuash?
Awatar użytkownika
beniamin88
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwie 2019, 15:12

Re: Zajadam stres...

Post autor: beniamin88 »

Nie zgodze sie z kolegą... przez takie podejście możesz dziewczynie zaszkodzić...
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2019, 19:29

Re: Zajadam stres...

Post autor: Antonina »

Ja nigdy nie uprawialam sportów, wiec opcja spacerow bardzej mi odpowiada, ale chyba rozumiem przekaz... tylko nie wiem co z tym psychologiem, moze to dobre wyjscie?
Awatar użytkownika
Anzelma
Posty: 7
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:18

Re: Zajadam stres...

Post autor: Anzelma »

Ja swego czasu sporo schudlam ćwicząc w domu :) z yuotubem - znajdzisz duzo filmikow, cos znajdziesz na pewno :) A psycholog uważam, że na pewno nie zaszkodzi! Polecam Poradnię Salomon
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Zajadam stres...

Post autor: faciosetakije »

A może zaczęłabyś łykać takie tabletki jak positivum Na pewno o nich słyszałaś, bo w telewizji nawet reklama leci. Sądzę, ze mogłyby Ci pomóc poprawić Twój stan ducha i samopoczucie.
Awatar użytkownika
facecik
Posty: 25
Rejestracja: 03 wrz 2019, 14:04

Re: Zajadam stres...

Post autor: facecik »

Sport jest dobry na takie rzeczy.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Zajadam stres...

Post autor: faciosetakije »

:)
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Zajadam stres...

Post autor: faciosetakije »

:D
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Zajadam stres...

Post autor: faciosetakije »

Jeżeli ze stresu zjadacie pół lodówki, to polecam wam zajrzeć tutaj : http://www.marbo-sport.pl/product-pol-2 ... 2-HMS.html Z tego co wiem, to na stronie możecie kupić profesjonalny sprzęt siłowy, który pomoże wam zrzucić kilka kilogramów.
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Re: Zajadam stres...

Post autor: zając »

Jak męczy was taki stres, to może powinniście sie w końcu udać do specjalisty, żeby przepisał wam jakieś konkretne leki? Tutaj : https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/znajdziecie prawdziwych specjalistów, którzy z pewnością wam pomogą w problemie.
Awatar użytkownika
Legion
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:10

Re: Zajadam stres...

Post autor: Legion »

Ja zacząłem rozładowywać nerwy sportem. Poskutkowało a i skutki uboczne całkiem przyjemne- poprawa kondycji i sylwetki:)
Mikołaj

Re: Zajadam stres...

Post autor: Mikołaj »

Myślę, że w tym przypadku najwięcej pomoże współpraca z dobrym psychologiem. Sam przechodziłem przez podobny problem i właśnie pomoc psychologa była najskuteczniejsza, więc myślę, że warto spróbować. Tutaj masz namiar na psychologa online https://wetalk.pl z którego pomocy korzystałem.
Gość

Re: Zajadam stres...

Post autor: Gość »

Stres często wpływa na nawyki żywieniowe, prowadząc do nadmiernej konsumpcji żywności wysoko kalorycznej i przetworzonej. Osoby pod wpływem stresu często sięgają po słodycze, tłuste jedzenie i napoje słodzone, co może prowadzić do przyrostu wagi i problemów zdrowotnych. Ponadto, niektórzy ludzie pod wpływem stresu tracą apetyt, co może prowadzić do niedożywienia i osłabienia organizmu. Warto poszukać sposobów świadomego zarządzania stresem i nauczyć się używać zdrowych sposobów radzenia sobie, aby uniknąć negatywnych skutków dla zdrowia fizycznego i psychicznego.
ODPOWIEDZ