Rozwód - pomocy!

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Rozwód - pomocy!

Post autor: zając »

Mam problem. Rozwodzę się z mężem, niby ta decyzja została podjęta wspólnie, ale... On chce zabrać dzieci do siebie i udowodnić, że ja nie powinnam się nimi zajmować. Szukam dobrego prawnika, paru już znalazłam, np tego https://www.rozwod-warszawa.pl/ ale chciałabym kogoś z polecenia. Poradzicie?
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Rozwód - pomocy!

Post autor: faciosetakije »

Może warto skonsultować się z prawnikiem Pawłem Budrewiczem? Ja napisałam do ich kancelarii i od razu dostałam informację zwrotną. Tam zaufałam profesjonalistom z doświadczeniem i kompletnie tego nie żałuje. Dzięki temu udało mi się wiele fajnych pomysłów uzyskać co doprowadziło do wygranej
Awatar użytkownika
danielk8
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 19:37

Re: Rozwód - pomocy!

Post autor: danielk8 »

Odzyskaj byłą i nie myśl o rozwodzie.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Rozwód - pomocy!

Post autor: Tymon »

Dobry adwokat przy rozwodzie się przydaje. Raczej nie jest miło i bezproblemowo. W Szczecinie kancelaria adwokacka Węgłowski ma bardzo dobrych i skutecznych adwokatów. Można na nich polegać.
Awatar użytkownika
michal44
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 23:07
Kontakt:

Re: Rozwód - pomocy!

Post autor: michal44 »

U nas dopiero pierwsza rozprawa się odbędzie, ale przyznam, że wolałbym mieć to już za sobą.
jabłkowa

Re: Rozwód - pomocy!

Post autor: jabłkowa »

Życzę ci dużo siły i wytrwałości. Rozwód to trudny czas i szczerze polecam adwokata np. z https://gaworkancelaria.pl/kontakt/ Bez jego pomocy może być naprawdę ciężko. Mój rozwód ciągnął się ponad rok ale w końcu jestem wolna i mam spokój.
ODPOWIEDZ