Pieniądze na biznes.

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Pieniądze na biznes.

Post autor: giny6 »

Trudno jest zacząć jakąkolwiek firmę czy swój własny biznes, bez żadnych pieniędzy czy wkładu z kapitałem. Dlatego wiele pomysłów odchodzi w kąt. Dobrze jest w takiej sytuacji zaczerpnąć z dobrych źródeł - jednym z nich jest odnawialna linia finansowania od www.finiata.pl. Dzięki nim możesz dysponować pieniędzmi według swoich potrzeb. Wszystko załatwianie jest przez internet, bez zbędnej papierologii czy urzędów. Zadzwoń do nich i sprawdź sam/sama!
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Pieniądze na biznes.

Post autor: kendi »

Polecam wejść sobie tutaj https://europeanquality.eu/aktualnosci/ i poczytac aktualnosci np. o tym jak otrzymac dotacje albo o tym co daja europejskie certyfikaty jakosci. Mysle, ze kazdy kto prowadzi swoja firme powinien w wolnej chwili tu wejsc i dowiedziec sie wiecej na te tematy :)
Awatar użytkownika
Terpo
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:52
Kontakt:

Re: Pieniądze na biznes.

Post autor: Terpo »

To prawda bez środków bywa cięzko jednak jak się już ruszy i firma przynosi pierwsze zyski to później już prosta droga do tego żeby zyskiwac więcej i zarabiac :) warto w firmie mieć też program do faktur niedrogi a przydatny na każdym etapie firmy. Faktura Small Business to dla mnie ciekawa propozycja.
faktura profroma
wezwanie do załaty
program do fakturowania
Awatar użytkownika
madzik95
Posty: 229
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:47

Re: Pieniądze na biznes.

Post autor: madzik95 »

Mi udało się odłożyć pieniądze na własny biznes. Nie chciałam brać pożyczki ale czasami to konieczność. Gdybyś potrzebowała porad m.in na temat księgowości, finansów czy marketingu zajrzyj na https://www.apbiznes.pl/ Znajdziesz tam bardzo ciekawe artykuły.
Awatar użytkownika
yumia
Posty: 115
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:30

Re: Pieniądze na biznes.

Post autor: yumia »

Na rozkręcenie jakiegokolwiek biznesu bez wątpienia będą potrzebne pieniądze. Warto pamiętać także o tym, że w swoja firmę najlepiej nieustannie inwestować. Jednym z narzędzi godnych przemyślenia będzie oprogramowanie. Dobrze dopasowane zarówno do branży, jak i potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa znacznie usprawni jego funkcjonowanie. Obecnie nawet w gabinetach czy przychodniach lekarskich można spotkać program do gabinetu ginekologicznego . Daje on wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek. Wszystko zgodne jest z przepisami RODO, jakie obecnie obowiązują.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Pieniądze na biznes.

Post autor: mczay »

Ja na swój sklep osiedlowy oszczędzałem całkiem długo. Bardzo długo też czekałem na odpowiednie miejsce, do otworzenia go. W końcu udało mi się go otworzyć i teraz po kilku latach dobrego funkcjonowania chciałbym zmienić charakter sklepu. Dokładniej chciałby ze standardowego sklepu spożywczo - monopolowego zrobić sklep ze zdrową żywnością. Co raz więcej osób pyta mnie o zdrową żywność, więc widzę, że będę miał sporo klientów na tego typu produkty. Na stronie: https://ebakalland.pl/bakalie/orzechy.html znalazłem produkty świetnej firmy, które na pewno znajdą się w moim asortymencie.
Awatar użytkownika
Mniszek
Posty: 136
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:31

Re: Pieniądze na biznes.

Post autor: Mniszek »

Warto zrobić uprzednio odpowiednie rozeznanie rynkowe- na co jest największy popyt. Według mnie to rolnictwo - produkty regionalne to coś czego szukają konsumenci i nic w tym dziwnego. Warto wspierać to co dobre i zdrowe. . Hodowla bydła jest teraz szczególnie opłacalna . Dzięki odpowiednim środkom Vetsorb - sorbentom do paszy czy takim do higieny ściółki możemy nie tylko zwiększyć efektywność hodowli, ale także uniknąć przykre skutki zarażenia mykotoksynami
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Pieniądze na biznes.

Post autor: Maks78 »

Jeśli potrzebujecie pieniędzy na biznes, to na pewno powinniście skorzystać z dotacji unijnej na ten cel. Świetna może okazać się dotacja na rozbudowę i wyposażenie firmy, a o tym na co możecie te pieniądze przeznaczyć, możecie przeczytać na https://edoradca.pl/na-co-mozesz-pozysk ... nie-firmy/. Jeśli będziecie chcieli starać się o te finansowanie, to warto skorzystać z pomocy ekspertów z tej strony.
ODPOWIEDZ