Jaka szkoła jazdy w Poznaniu

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Jaka szkoła jazdy w Poznaniu

Post autor: Husi »

Witam,
Szukam dla swojej żony dobrej szkoły jazdy w Poznaniu i chciałbym zapytać Was czy możecie mi jaką dobrą polecić z której sami korzystaliście, bądź Wasi bliscy. Zależy nam również na odpowiednim podejściu oraz empatii instruktorów. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DamianRoz
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:38

Re: Jaka szkoła jazdy w Poznaniu

Post autor: DamianRoz »

W mojej opinii warto abyś zwrócił uwagę na ofertę szkoły jazdy OSK Pegaz ponieważ w ich przypadku możesz liczyć na pełen profesjonalizm jeśli chodzi o poziom obsługi, instruktorów oraz dobre ceny. Zajęcia w moim przypadku były ułożone tak, że po 3 miesiącach już podchodziłem do egzaminów w WORD i zdałem oba przy pierwszych podejściach.
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Re: Jaka szkoła jazdy w Poznaniu

Post autor: Selleck »

DamianRoz pisze: ↑12 lis 2019, 12:25 W mojej opinii warto abyś zwrócił uwagę na ofertę szkoły jazdy OSK Pegaz ponieważ w ich przypadku możesz liczyć na pełen profesjonalizm jeśli chodzi o poziom obsługi, instruktorów oraz dobre ceny. Zajęcia w moim przypadku były ułożone tak, że po 3 miesiącach już podchodziłem do egzaminów w WORD i zdałem oba przy pierwszych podejściach.
Też poleciłbym Ci OSK Pegaz ze względu jednak na doświadczoną kadrę, dobrą cenę za kurs oraz podejście samych instruktorów jak i obsługi do kursanta bo wiedzą co i jak zrobić i przekazać wiedzę, abyśmy byli gotowi do obu egzaminów.
Awatar użytkownika
AlekMisz
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2019, 22:19

Re: Jaka szkoła jazdy w Poznaniu

Post autor: AlekMisz »

O proszę fajny temat i dobrze, że można się poradzić jaka szkoła jazdy zdaje egzamin obsługi i podejścia do swoich kursantów.
Awatar użytkownika
JacekKal
Posty: 19
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:05

Re: Jaka szkoła jazdy w Poznaniu

Post autor: JacekKal »

Bardzo dobrze, że poprzednicy poruszają ten temat bo prawo jazdy to jeden z bardziej stresujących egzaminów który niestety można szybko zawalić. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie i ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na OSK Pegaz ponieważ jest to ośrodek jazdy z bardzo dobrą organizacją, instruktorami i przystępnymi cenami, poza tym sam kurs trwa stosunkowo krótko więc jak ktoś się zepnie to na pewno po kilku miesiąc będzie miał już wymarzone prawo jazdy!
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Re: Jaka szkoła jazdy w Poznaniu

Post autor: Husi »

No to może rzeczywiście warto będzie na nich postawić, sprawdzę sobie opinie i dokładne informacje kiedy rusza kurs. Mam nadzieję, że szybko zacznę kiedy jestem jeszcze mocno zmotywowany.
Awatar użytkownika
DamianRoz
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:38

Re: Jaka szkoła jazdy w Poznaniu

Post autor: DamianRoz »

Trzymamy mocno kciuki i rzeczywiście oby wszystko poszło zgodnie z założeniami, takie postanowienie na nowy rok!
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Re: Jaka szkoła jazdy w Poznaniu

Post autor: Selleck »

Oczywiście! Oby w końcu z nowym rokiem wszystko się udało, bo prawo jazdy przydają się w najmniej oczekiwanym momencie. A przede wszystkim w okresie zimowy, kiedy temperatury niestety nam na co dzień nie sprzyjają :)
ODPOWIEDZ