Jak zwiększyć energię w ciele?

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Inośka

Jak zwiększyć energię w ciele?

Post autor: Inośka »

Przychodzę do Was po wskazówki zarówno jeśli chodzi o poprawę samopoczucia i chęci do działania, bo ja już naprawdę nie wiem czego próbować. Kawa czy energetyki dla mnie nie są najlepszym sposobem, tym bardziej że nie do końca są zdrowe. Może macie jakieś sposoby odnośnie naturalnych produktów?
Kameśka

Re: Jak zwiększyć energię w ciele?

Post autor: Kameśka »

Niestety, ale po prostu na co dzień ciężko sobie z tym poradzić i iść po pracy i wielu codziennych obowiązkach na intensywny trening, czy jeszcze dodatkowo radzić sobie z problemami dnia codziennego w domu. Mam nadzieję, że trochę wskazówek się pojawi i chętnie też skorzystam ;D
EmilZyś

Re: Jak zwiększyć energię w ciele?

Post autor: EmilZyś »

Kameśka pisze: ↑25 lip 2021, 13:53 Niestety, ale po prostu na co dzień ciężko sobie z tym poradzić i iść po pracy i wielu codziennych obowiązkach na intensywny trening, czy jeszcze dodatkowo radzić sobie z problemami dnia codziennego w domu. Mam nadzieję, że trochę wskazówek się pojawi i chętnie też skorzystam ;D
Może jakaś przedtreningówka przed ćwiczeniami i jednocześnie warto zastanowić się też nad tym żeby do organizmu dostarczyć odpowiednią ilość kalorii które jednak pomogą wrócić do skupienia oraz realizacji prac. Ja na przykład rano zamiast kawy piję sobie energik grinday na bazie naturalnych produktów.
Inośka

Re: Jak zwiększyć energię w ciele?

Post autor: Inośka »

Żeby to było takie proste, no ale gdyby było to nikt by o takie sprawy nie pytał :D Mam jednak nadzieję, że uda mi się podjąć racjonalną decyzję w tym zakresie i jednak znajdę optymalne rozwiązania dla poprawy zdrowia i samopoczucia bo w lato i zimę kompletnie pracować się nie chce, nie mówiąc o treningach :D
SyrekOś

Re: Jak zwiększyć energię w ciele?

Post autor: SyrekOś »

U mnie rano do pracy yerba, a w połowie dnia i ewentualnie jeszcze wieczorem przed treningiem energik grinday https://www.grinday.com/pl/energia/60-e ... zetek.html Juz sprawdzony sposób od kilku miesięcy, także dopóki działa nic nie będę zmieniał :) Mam nadzieję, że tak też pozostanie na długie miesiące bo inaczej może być trudno :D
ODPOWIEDZ