Ból pleców, co robić?

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Ból pleców, co robić?

Post autor: Piracik »

Jak radzicie sobie z bólami pleców? podpowiedzcie jakieś sprawdzone sposoby
Awatar użytkownika
andrusz
Posty: 11
Rejestracja: 09 mar 2020, 21:42

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: andrusz »

mi zawsze pomaga spanie na płasko jedna dwie noce przy bólu pleców, próbowałeś?
Awatar użytkownika
kawanalawe
Posty: 108
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:27

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: kawanalawe »

Super przy takich dolegliwościach sprawdzają sie plastry https://itami.pl/ wypróbowałam już kilka i te są dla mnie najskuteczniejsze, a dodatkowo działają przeciwzapalnie
Awatar użytkownika
frogal
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2020, 19:37

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: frogal »

Udac sie do specjalisty.
Gośka73

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: Gośka73 »

Myślę, że na samym początku należy zdiagnozować przyczynę problemu, ponieważ „ból pleców” jest bardzo ogólnym pojęciem. Ja doznałam kiedyś urazu w odcinku lędźwiowym i w moim przypadku bardzo dobrze sprawdził się pulsacyjny masaż pneumatyczny, który działa na zasadzie wytwarzania przerywanej próżni. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej: https://pneumatron.pl/pulsacyjne-masaze ... ioterapia/.
błysk

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: błysk »

Prawda jest taka, że ból może z wielu różnych powodów się pojawić, ale jeśli macie problem i boli was mięsień gruszkowaty ćwiczenia nie pomagają, to wydaje mi się, że warto wybrać się na masaż. Prawda jest taka, że to może wam dać.
więcu

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: więcu »

ból pleców naprawdę potrafi uprzykrzyć życie... najgorsze jest to, że dawniej dotykał raczej osoby starsze, a z tego co dowiedziałem się od masażystki coraz więcej młodych przychodzi, żeby sobie jakoś poradzić z bólem. Ja chodzę na regularne wizyty do wspomnianego gabinetu - Masajka na masaż kręgosłupa lędźwiowego i naprawdę czuję różnicę w porównaniu z tym, co było.
walduś

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: walduś »

Często przyczyna bólu pleców są nerwobóle, wtedy trzeba znaleźć sobie cos na odstresowanie i zazwyczaj wystarcza, mi w takim przypadku bardzo pomogła mata do akupresury, na początku trochę się bałam, i leżała jakiś czas po zakupie w szafie, ale gdy się odważyłam, to stwierdziłam, że jest to całkiem przyjemne.
łukaszx78

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: łukaszx78 »

Jestem budowlańcem i na co dzień wykonuje ciężką fizycznie pracę. Ból pleców, mięśni, ciała to była normalka. Postanowiłem zakupić matę masującą i trafiło na markę https://medivon.pl/produkt/cosy-air-pro/ . Codziennie wieczorem poświęcam godzinkę na masaż i muszę przyznać, że plecy zdecydowanie mniej bolą.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: Iwona »

Niestety w dzisiejszych czasach większość z nas prowadzi siedzący tryb życia. Bóle pleców i kręgosłupa wydają się być w takiej sytuacji nieuniknione. Słyszałam, że pomocna może się okazać specjalna poduszka sensomotoryczna. Można ją wykorzystać nie tylko do ćwiczeń, ale również po prostu siedzieć na niej w czasie pracy przy biurku. Podobno pomaga ona znacznie zmniejszyć bóle pleców. Czy ktoś z Was miał może okazję używać takiej właśnie poduszki i chciałby się podzielić opinią na jej temat?
czill

Re: Ból pleców, co robić?

Post autor: czill »

Tajski masaż pleców bydgoszcz to korzystna metoda zapewnienia komfortu ciału. Łączy w sobie akupresurę, ajurwedyjskie i pasywne praktyki jogi, tworząc terapeutyczny zabieg, szczególnie dla osób doświadczających długotrwałego bólu, dyskomfortu pourazowego lub bólów głowy.

limit internetu play
ODPOWIEDZ