Adwokat do rozwodu

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 19:59

Adwokat do rozwodu

Post autor: Krystian »

Cześć.
Szukam naprawdę dobrego i skutecznego adwokata, żebym mógł rozwieść się na moich warunkach. Słyszałem, że warto konsultować się z kancelarią adwokata Adriana Króla. Jakie macie na ten temat zdanie?
Awatar użytkownika
Jozafat
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 7:08

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: Jozafat »

Mecenas Król prowadził moją sprawę rozwodową i dzięki niemu wszystko skończyło się nie dość, ze szybko, to i z korzyścią dla mnie. Polecam serdecznie, jeśli szukasz profesjonalisty w swoim fachu.
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: Piracik »

mnie reprezentowala pani Barbara Weglowska ze Szczecina w trakcie rozwodu. Naprawde moglam liczyc na jej wsparcie i wiedze, dobrze poprowadzona sprawa. Zostawiam numer do kancelarii gdyby ktos poszukiwal w tamtych okolicach 918203303
jakubdąbek

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: jakubdąbek »

Ja mogę wam polecić kancelarię Karolina Prożogo kancelaria prawna Lublin. Pani Karolina zajmowała się moją sprawą rozwodową w ubiegłym roku. Serdecznie polecam.
kępicka

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: kępicka »

W Trójmieście jednym ze skuteczniejszych adwokatów jest mec. Cejrowski, zachęcam do kontaktu, na https://cejrowski.pl/ jest namiar, skuteczny i empatyczny mega
wiśka

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: wiśka »

Zdecydowanie też zachęcam do kontaktu z mecenasem Cejrowskim bo nie ma chyba bardziej doświadczonego i tak zaangażowanego adwokata nie tylko w Trójmieście. No i każdy znajdzie tam pomoc z zakresu różnych dziedzin prawa, nie tylko rozwodów
ODPOWIEDZ