skup nieruchomości szukam!

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Roksiś

skup nieruchomości szukam!

Post autor: Roksiś »

Witam. Pilnie szukam dobrego skupu mieszkań, szczególnie po głowie chodzi mi skup nieruchomości Gdańsk. Najbardziej zależy mi na bardzo szybkiej gotówce, najlepiej od ręki. Oprócz tego przyda się wiele innych - przykładem niech będzie jak najmniej papierologii itd. Pomóżcie!

Miłosz

Re: skup nieruchomości szukam!

Post autor: Miłosz »

Ja również mogę powiedzieć, że całkiem niedawno szukałem takiej możliwości i raczej bez problemów udało mi się tą sytuację rozwiązać. po prostu zgłosiłem się bezpośrednio do firmy https://transakcja24h.pl/ gdyż wiedziałem, że właśnie oni skupują nieruchomości za gotówkę.

Awatar użytkownika
giny6
Posty: 350
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: skup nieruchomości szukam!

Post autor: giny6 »

Może szukasz także idealnego mieszkania dla siebie? Warto na pewno pomyśleć o tym w zakresie jak najbardziej wartościowym i dobranym do siebie. Zachęcam zatem aby móc zapoznać się z propozycjami mieszkaniowymi od http://niemcewicza19.pl któe przede wszystkim są na naprawdę wysokim poziomie, a zarazem dopasowane są do obecnych potrzeb jakie obecnie obowiązują.

dośka

Re: skup nieruchomości szukam!

Post autor: dośka »

Inwestowanie w nieruchomości to bardzo dobre rozwiązanie ale zanim zakupi się taka nieruchomość warto wykonać ekspertyzę budowlaną. Polecam taką firmę http://www.mpexpertbud.pl/ z wieloletnim doświadczeniem czasem lepiej zlecić coś fachowcom niż kupić kota w worku i mieć potem masę niespodzianek niekoniecznie tych optymistycznych.

ODPOWIEDZ