Jaki skuter kupić

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Jaki skuter kupić

Post autor: snakee »

Na szczeście zaczyna się robić coraz cieplej wiec można pozwolić sobie na to by myśleć już o wiosennych wyprawach.Już w tamtym roku zastanawiałem się nad kupieniem jakiegoś sprzętu do jazdy. Teraz wiem, ze potrzebny mi namiar na skutery radom. Chciałbym kupić jakiś dobry sprzęt ,który dałby mi przyjemność z jazdy.
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Re: Jaki skuter kupić

Post autor: Piracik »

Pooglądaj sobie na przykład Bartona coś, mają spory wybór i naprawdę spoko sprzęt i w razie czegos wymiany i naprawy nie będą drogie bo części do nich są tanie i sa łatwo dostępne a to też istotne. Najlepiej w ogóle udać się do najbliższego dealera, żeby później mieć jakiś zaufany salon blisko
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:10

Re: Jaki skuter kupić

Post autor: Chris »

Był taki czas, że myślałem o kupieniu sobie skutera, ale nic z tego nie wyszło. Może dlatego, że nie bardzo mnie kręci? Fascynują mnie gokarty. W Warszawie mamy zewnętrzny tor gokartowy na terenie PGE Narodowym https://kartingowynarodowy.pl/ i jak tylko zaczynają tam sezon wpadamy z kumplami tak żeby pojeździć, bardziej z nudów niż dla zabawy, ale zawsze jest czadowo. Nawet napaliłem się na kupno gokarta tylko nie przypuszczałem, że aż tak dużo kosztuje. Nie pozostało mi nic jak tylko vouchery albo karnety.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Jaki skuter kupić

Post autor: mczay »

Nie wiem, udaj się do komisu.
Awatar użytkownika
Jurek552
Posty: 80
Rejestracja: 23 cze 2020, 21:15

Re: Jaki skuter kupić

Post autor: Jurek552 »

Poszukaj czegoś na internecie. Tutaj na pewno jest dużo ogłoszeń :)
ODPOWIEDZ