Zabudowa balkony - jak?

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Michał

Zabudowa balkony - jak?

Post autor: Michał »

Hej, od dłuższego czasu myślimy o zabudowie balkony. Mieszkamy w bloku z lat 80-tych i nie wiem, jak sie do tego zabrać... Jakie rozwiązania polecacie? Co u was się sprawdziło? Chodzi mi o coś co zredukuje hałas, a także sprawi, że nawet zimą będę mógł na balkon wyjść.
Miśka

Re: Zabudowa balkony - jak?

Post autor: Miśka »

A warto inwestować w takie stare mieszkanie? Mi chyba by było szkoda kasy i czasu na takie rzeczy. Może w nowych budynkach, warto takie rzeczy robić, ale w takim starym bloku. No zresztą, co kto lubi. Ja raczej bym nic takiego nie robiła, bo moim zdaniem nie warto.
Sławomir11

Re: Zabudowa balkony - jak?

Post autor: Sławomir11 »

A co to za pytanie, czy warto inwestować w takie mieszkanie? skoro ktoś pyta, to znaczy, że chce i nic nam do tego. Moi rodzice maja właśnie takie "stare" mieszkanie, którego niejedna osoba im zazdrości. Fajny rozkład, duże pokoje, jasne kuchnia i balkon, który w tamtym roku zabudowali. Przeglądali różne oferty zabudowy balkonów, ale stwierdzili, że najlepiej sprawdzi się u nich bezramowa zabudowa balkonu i trzeba przyznać, że mieli rację. Bardzo fajnie to wyszło, elegancko wygląda, balkon zyskał dodatkowe funkcje, hałas z ulicy mniej słychać - świetne rozwiązanie do każdego rodzaju budownictwa.
grażynaa

Re: Zabudowa balkony - jak?

Post autor: grażynaa »

Co jak co ale rośliny balkonowe są dla mnie bardzo ważne, nadają fantastycznego wyglądu. U mnie na balkonie jest ich mnóstwo, a w tym sklepie jest naprawdę bardzo duży wybór świetnych roślin, nawet moja siostra tutaj często ostatnio zamawia i jest zachwycona. ;) ;)
ODPOWIEDZ