odzież robocza

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
richariusz-80
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2021, 0:44

odzież robocza

Post autor: richariusz-80 »

Moim chłopakom poniszczyła się już cała odzież robocza, muszę zrobić jakieś większe zamówienie, bo chcę, żeby czuli się w porządku w pracy. Żeby nie martwili się, że zniszczą swoje prywatne ubrania. A mamy do czynienia z różnymi substancjami i czasem po zmianie wygląda się tragicznie. Znacie jakiś fajny sklep, gdzie mogę zamówić tego typu rzeczy? Zależy mi na dobrych cenach, ale przede wszystkim dobrej jakości.
czessia

Re: odzież robocza

Post autor: czessia »

Wybór odpowiedniej odzieży roboczej to ważna sprawa, bo chodzi tutaj w końcu o nasze bezpieczeństwo, jak i komfort podczas pracy. Dlatego według mnie warto przyjrzeć się ofertom https://renthoff.pl/ - ponieważ tam możecie wynajmować profesjonalne uniformy robocze i oni zadbają też w ramach abonamentu o ich pielęgnację.
bombowa

Re: odzież robocza

Post autor: bombowa »

No tak tak, to musza byc dedykowane ubrania, a teraz jeszcze idzie zima, wiec ubranie robocze zimowe beda konieczne. Warto je zakupic u sprawdzonego dostawcy, by faktycznie spelnic wszystkie normy
ODPOWIEDZ