Odszkodowanie osobowe

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
norman
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2020, 15:14

Odszkodowanie osobowe

Post autor: norman »

Witam. Polecicie mi jakąś firmę, która pomoże mi wywalczyć odszkodowanie osobowe? Wiecie, kto mógłby mi pomóc?
Awatar użytkownika
Mirod
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 10:16

Re: Odszkodowanie osobowe

Post autor: Mirod »

Znasz firmę rzeczoznawcaonline.pl? Oferują usługi online, ale nie znaczy to, że nie są profesjonalni. Moim zdaniem to fachowcy, którzy bez problemu Ci pomogą. Moją sprawą z rejestracją zabytkowego auta zajęli się bardzo szybko i sprawnie ;)
Awatar użytkownika
barttonn44
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:11

Re: Odszkodowanie osobowe

Post autor: barttonn44 »

Na pewno sporo jest takich firm czy kancelarii, ale wydaje mi się, że warto będzie abyś spojrzał na ofertę tej https://wieksze-odszkodowanie.pl/ . Artur Klimkiewicz to doświadczony radca prawny, który już nie jedno odszkodowanie wywalczył albo w przypadku jego wypłaty przez ubezpieczyciela czy też kiedy było ono za niskie. moim zdaniem warto jest korzystać z jego usług
Awatar użytkownika
qucek
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 2:19

Re: Odszkodowanie osobowe

Post autor: qucek »

Całkiem ciekawe rozwiązania tutaj dajecie. Bardzo przydatne forum!
"Bóg nie skazuje nas na piekło, o ile my sami siebie nań nie skażemy."
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Re: Odszkodowanie osobowe

Post autor: mondi »

Jeśli chcecie odzyskać odszkodowanie za wypadek w UK, to warto tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ sobie zerknąć. Ta firma może bowiem pomóc w takiej sprawie. Warto zaufać profesjonalistom, którzy znają się na rzeczy. Dzięki temu można odzyskać należne pieniądze. Przemyślcie ten temat. Zawsze warto walczyć o swoje.
Awatar użytkownika
majowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2020, 9:53

Re: Odszkodowanie osobowe

Post autor: majowy »

A może należy zasięgnąć porady prawnej?
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Odszkodowanie osobowe

Post autor: Karol221 »

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o temat odszkodowań i wypadków to przede wszystkim ważnym działaniem już po samym incydencie będzie zgłoszenie szkody komunikacyjnej allianz jeśli właśnie tam jesteście ubezpieczeni. Pomoże to wam w szybszym uzyskaniu wypłaty należnego wam odszkodowania
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Odszkodowanie osobowe

Post autor: Tymon »

Mogę polecić Eventum z Poznania, nie znam lepszych specjalistów. Od 12 lat zajmują się dochodzeniem odszkodowań np. za zdarzenia komunikacyjne. Solidni, kompetentni, nawet ich honorarium zależy od tego co uda im się wywalczyć.
Awatar użytkownika
barttonn44
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:11

Re: Odszkodowanie osobowe

Post autor: barttonn44 »

Słuchajcie, a może ktoś z was mógłby mi podpowiedzieć w jaki sposób można się starać o odszkodowanie z oc sprawcy? Ostatnio miałem małą kolizję i zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. Możecie mi coś doradzić?
Awatar użytkownika
optymistycznie
Posty: 52
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:55

Re: Odszkodowanie osobowe

Post autor: optymistycznie »

W tej kwestii pomogła mi firma http://klaims.eu/. W moim imieniu wywalczyli od ubezpieczyciela okrągłą sumę, która poniekąd mi wynagrodziła poniesione szkody na zdrowiu i psychice.
ODPOWIEDZ