Naprawa wentylacji

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Walerian_64
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2020, 19:52

Naprawa wentylacji

Post autor: Walerian_64 »

Witam. Chciałbym na własną rękę naprawić swoją wentylację domową, bo co nieco na ten temat wiem. Brakuje mi tylko kilku części. Podpowiecie mi, gdzie szukać takich rzeczy? Jakiś sklep online?
Awatar użytkownika
Symeon
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 4:12

Re: Naprawa wentylacji

Post autor: Symeon »

Produkcją elementów wentylacyjnych zajmuje się firma ajp-cw.pl i to właśnie ich mogę polecić, bo części mają niezniszczalne ;) Oczywiście też w fajnych cenach, także nie przepłacisz, a dostaniesz porządną część.
Awatar użytkownika
kawanalawe
Posty: 108
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:27

Re: Naprawa wentylacji

Post autor: kawanalawe »

u mnie to w ogole cala wentylacja byla do wymiany, koniecznosc zamontowania nowej, zamowilam sobie do tego fachowców z Levady bo wiedzialam od kolegi, ze sie tym miedzy innymi zajmuja :)
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Naprawa wentylacji

Post autor: wujbrzozowski »

Prawdziwi specjaliści od systemów wentylacyjnych to firma Bartosz https://bartoszwentylacja.com.pl/oferta/rekuperatory/ , jeśli mówimy o instalacji lub naprawie systemu wentylacji opartym na rekuperacji, to nie mogliśmy trafić lepiej. Eksperci dobiorą nam odpowiednie urządzenia, zajmą się serwisem oraz naprawą jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie warto brać firm który nie zajmują się takimi rozwiązaniami, firma Bartosz to doświadczenie a tylko taki zespół ma odpowiednią wiedzę i sprzęt do naprawy lub instalacji rekuperacji.
ODPOWIEDZ