zarabianie w internecie

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
łast

zarabianie w internecie

Post autor: łast »

kto może doradzić, gdzie można dobrze zarobić w Internecie?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
łoperkal

Re: zarabianie w internecie

Post autor: łoperkal »

Nie ufam kasynu                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: zarabianie w internecie

Post autor: tenzly »

A jak w waszych pracach sytuacja wygląda? Wiem, że w różnych firmach koronawirus namieszał i u nas nawet posypały się zwolnienia. Mnie to nie dopadło ale i tak nie czuje się bezpiecznie. Przeglądam już różne portale z ogłoszeniami o pracę i najbardziej interesuje mnie Biała Podlaska - oferty pracy, nie chciałabym poza moje miasto wyjeżdżać :)
maćko4033

Re: zarabianie w internecie

Post autor: maćko4033 »

Jak szukasz konkretnego sposobu na zarabianie, to ja oczywiście podpowiem - zarabiaj na nieruchomościach . Sam jakiś czas temu zdecydowałem się na takie inwestowanie, z tego względu, że znajomi mówili, że można załatwić wszystko online, to jak najbardziej z tego wszystkiego korzystam. Mam nieruchomości i właśnie chciałbym zdecydować się na swoją pierwszą inwestycję z jej udziałem. Najpierw jednak trzeba tą nieruchomość wyremontować, aby zwiększyć jej wartość. Już o tym wszystkim czytałam
CieślikF

Re: zarabianie w internecie

Post autor: CieślikF »

Zarabianie przez internet to także zarabianie na przykład na giełdzie papierów wartościowych. Wszystkie aplikacje są dostępne przez internet, więc bez problemu można inwestować i zarabiać będąc nawet na wakacjach. Możliwości jest wiele , to znaczy jest wiele instrumentów finansowych dzięki którym możemy zarabiać. Pozostaje cały czas pytanie - w co opłaca się inwestować .Odpowiedź nie jest jednoznaczna bo jest uzależniona od waszego godzenia się z ryzykiem jakie się ponosi inwestując. Na te pytania własnie trzeba sobie odpowiedzieć.
małą

Re: zarabianie w internecie

Post autor: małą »

A czy macie jakąś pracę dodatkową? Ja ostatnio zastanawiam się nad rozpoczęciem współpracy z firmą kosmetyczną. Czytałam sobie o tym na stronie https://konsultantka.pl/ i stwierdziłam, że mogłaby to być całkiem niezła opcja :) Jak widać firma ta daje możliwość rozwoju i można tam być nie tylko konsultantką, ale również liderem :) Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 133
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: zarabianie w internecie

Post autor: Tapiekna »

Można? Jak widać można i to całkiem przyjemnie;) Zarabianie przez internet daje dużo możliwości młodym osobom i nie tylko. Jak szukacie pracy to powinniście też dokładnie wiedzieć jak wygląda sprawa z zarobkami brutto i netto. 3300 brutto - ile to netto i jakie są koszty pracodawcy sprawdź na FACHPRACA.pl, są do tego przecież specjalne kalkulatory.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: zarabianie w internecie

Post autor: Iwona »

A czy nie lepiej byłoby się zdecydować na jakiś wyjazd do pracy za granicę, aby zarobić dodatkowe pieniądze? W znalezieniu takiego zatrudnienia może Wam pomóc Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://polandworkforce.com/. Polecam ;)
Kaśka

Re: zarabianie w internecie

Post autor: Kaśka »

Praca zagranicą - oczywiście dobra opcja, ale czy na dłuższą metę? Jeśli dobrze wejdziemy w temat internetowego zarabiania to mamy szansę siedzieć w tym temacie już do końca życia. Najtrudniej zacząć, ale są przewodniki które mogą nam w tym pomóc, np. książka Karola Jaszewskiego o zarabianiu online od 20 lat https://www.zarobic-online.pl/ którą przeczytałam w ciągu kilku dni i otrzymałam na prawdę ogrom przydatnej wiedzy. Nie tylko jak rozpocząć, ale jak złapać odpowiednie pomysły by zarabiać online.
elżbieta

Re: zarabianie w internecie

Post autor: elżbieta »

Również warto pomyśleć nad wyjazdem do pracy w Holandii, ponieważ jest to dobra opcja by sobie dorobić i np wrócić i założyć własną działalność. Świetną ofertę pracy znalazłam jakiś czas temu w https://hollandcontracting.pl/ , mam doskonałe zarobki, warunki są również świetne, więc jeżeli zastanawiacie się nad wyjazdem to warto poszukać tutaj oferty
ODPOWIEDZ